Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 18.06.2024

Imunitāte – mūsu dzīvības sargs

Imunitāte mūsu organisma sargs, imunitātes atjaunošana, imunitātes stiprināšana

Imunitāte – tā ir pastāvīga organisma aizsardzība, spēja pretoties apkārtējās vides iedarbībai (baktērijām, vīrusiem, sēnītēm, piesārņojumiem utt.), visam kas ir svešs mūsu organismam. Imunitāte ir mūsu organisma cietoksnis, kuram “armijas” lomā nonāk imūnšūnas (leikocīti), kuras mūs pasargā. Kamēr mūsu “armija” ir spēcīga tikmēr mums nekas nekaiš un spējam turēties visam pretī, bet tiklīdz imunitāte pavājinās sākas visādas problēmas.

Imunitāte no latīņu valodas nozīmē “brīvs”, “neaizskarams” un “tīrs”.

Par imunitāti ir jārūpējas ik dienu un tas jādara ne tikai ar uztura bagātinātājiem, bet arī ar ūdeni, uzturu, veselīgu miegu, atpūtu un higiēnu.

Kur tad rodas imunitāte?

Sākotnēji bērniņš piedzimst bez imunitātes, jo pretējā gadījumā māmiņa viņu nespētu iznēsāt. Tātad visus 9 mēnešus, kamēr bērniņš atrodas mammas vēderā, bērniņš dzīvo bez imunitātes. Bet imunitāte bērniņam tiek nodota triju stundu laikā no dzimšanas brīža caur mammas pienu, kas principā ir imunitātes matrica.

Imunitātes traucējumu pazīmes

 • Ātrs spēku zudums;
 • Miegainība;
 • Galvas sāpes;
 • Locītavu sāpes;
 • Izsitumi uz ādas (sēnes, furunkuļi, utt.);
 • Ilgstoši paaugstināta temperatūra;
 • Vājums;
 • Bāla āda;
 • Paaugstināta aizkaitināmība;
 • Hronisks nogurums;
 • Bezmiegs;
 • Muskuļu sāpes;
 • Biežas saslimšanas;
 • Ilgstošas saslimšanas (pat nedēļām ilgi);
 • Limfmezglu palielināšanās;
 • Neirozes.

Kur dzimst un atrodas imūnšūnas?

Tīmuss ir aizkrūtes dziedzerītis, kurā limfocīti “apmācās”. Bet 70% imunitātes dzimst zarnu traktā. Limfocīti dzīvo arī apendicītā. Un tiem, kuriem ir izgriezts apendicīts, nekas labs nav. Un, ja apendicītā ir bijis kāds iekaisums, tātad tur kaut kas bija saķerts. Tātad visi iekaisuma procesi nozīmē to, ka tur kaut kas dzīvo!

Timuss Aizdegunē un mandelēs arī dzīvo imūnšūnas. Un tas ka mums ir pietūkušas mandeles, jeb aizdegune, tas nozīmē tikai to, ka mums strādā imunitāte. Mums nav jācīnās ar aizdegunēm un mandelēm, un jāgriež tās ārā. Mums ir jācīnās ar infekcijām. Bet, ja mēs izgriežam mūsu barjeras ārā, kuras sargā mūsu smadzenes no vīrusiem, baktērijām utt., mēs nojaucam savu aizsardzību (imūnšūnu posteni). Rezultātā mēs nevis atbrīvojamies no iebrucējiem, bet izgriežam tos ārā, kā nevajadzīgus – TO DARĪT KATEGORISKI NEDRĪKST.

Limfocīti dzīvo arī kaulu smadzenēs un limfmezglos. Ja runāt par limfmezgliem, tad padusēs nedrīkst ne smērēt, nepūst pretsviedru līdzekļus, jo tur atrodas limfmezgli caur kuriem tiek izvadītas visas šlakvielas. Jūs droši vien jautātu: “Kā tad ar sviedriem tikt galā?“. Jāatceras ir viens, ka TĪRS ORGANISMS NEODĪS! Tātad jāattīra organisms un viss būs kārtībā.

Ja paanalizēt asinis, tad kā zināms asinis ir gan sarkanie, gan baltie asins ķermenīši, leikocīti, trombocīti utt. Piemēram, miris leikocīts ir strutas, kad viņš jau ir atstrādājis, jeb arī leikocīts mirst tad kad viņam nav enerģijas – nav pabarots un nav padzirdīts.

Bet mūsu darbs attiecībā uz imunitāti un leikocītiem – nodrošināt viņiem darbu un netraucēt. Bet kā viņiem palīdzēt un kā neizjaukt viņu darbu, aplūkosim tālāk.

12 imunitātes ienaidnieki

 • Vīrusi;
 • Baktērijas;
 • Sēnes;
 • Vienšūņi;
 • Dažādas mutējošas formas;
 • Prioni;
 • Svešas šūnas;
 • Sveši audi un orgāni;
 • Makrobioloģiskas formas;
 • Sveši bioķīmiski kompleksi;
 • Antigēni;
 • Viss svešais.

Visbriesmīgākais imunitātes noārdītājs ir saules gaisma. Saules radiācija, UV stari, iekļūstot caur ādu, sadala šūnu iekšējo ūdeni. Rodas ūdens molekulu brīvie radikāļi. Sadalīts ūdens – tas ir briesmīgs ierocis. Brīvais skābeklis sāk pievienoties visām šūnām, arī leikocītiem. Tie no brīvā skābekļa “atkaujas”, izlietojot C vitamīnu. Ja limfocīts saskaras ar brīvo radikāli, tad iet bojā.

Imunitātes atjaunošana

Visi mēs zinām, ka cilvēkiem ir dažādas saslimšanas – bronhīts, traheīts, gaimorīts, artrīts utt. Un visus šos iekaisuma procesus izraisa kāds, kurš dzīvo mūsos – baktērijas, vīrusi un sēnītes.

Un visi šie iemītnieki mūsos dzīvo, vairojās, izdala toksiskās vielas, kā rezultātā attīstās iekaisums un rezultātā cilvēka veselības stāvoklis pasliktinās. Tātad mums ir jāiedarbojas vienlaicīgi uz visām šīm trim pozīcijām lai apturētu vīrusu, sēņu, baktēriju vairošanos. Jātiek galā ar visām toksiskajām vielām, kuras mūsu “draugi” ir atstājuši.

Uz visām šīm grupām iedarbojas leikocīti, limfocīti un makrofāgi – vesela armija kura iznīcina visus slimības izraisītājus. Tanī brīdī kad tiek iznīcinātas baktērijas, leikocīts tās ēd un organismā veidojas strutas. Tad kad cīnās ar vīrusiem, veidojās caurspīdīgs serozes šķidrums (piemēram, herpju gadījumā). Savukārt kad organisms cīnās ar sēnēm, tad varam redzēt baltus biezpienveidīgus izdalījumus / aplikumus.

Klasiskajā medicīnā pielieto antibiotikas lai ar visu šo cīnītos, bet jāpiebilst, ka antibiotiku lietošanas laikā leikocītu vairošanās tiek bloķēta, kā rezultātā organisms nākamreiz nespēj pilnvērtīgi cīnīties pret slimību izraisītājiem. Tādēļ saslimšanas gadījumā ir jāļauj lai noritētu visi saslimšanas procesi, lai paaugstinās temperatūra, lai limfocīti savairojas un pacīnās pret slimību izraisītājiem. Un tikai galējās situācijās var ķerties klāt antibiotikām.

Bet pamatā ar visiem slimības izraisītājiem organismam vajadzētu cīnīties pašam. Ja organisma imunitāte ir spēcīga tad visi leikocīti, limfocīti, un makrofāgi ar visu ātri tiek galā un slimība ilgst burtiski 2 – 3 dienas, jeb var nesākties vispār slimošana, jo visi slimību izraisītāji ir bezspēcīgi pret mūsu “armiju”.

Gripas laikā vienmēr ir cilvēki, kuri saslimst un kuri nesaslimst. Ir cilvēki kuriem saaukstēšanās pāriet divās dienās un ir cilvēki, kuri slimo nedēļām ilgi. Un šajā laikā aktīvi tiek runāts par imunitāti, ka ir jāpadzer vitamīni utt. lai to stiprinātu. Un cilvēki bieži vien pērk visādus produktus lai pastiprinātu imunitāti. Bet pamatā imunitātes stiprināšana ir absolūti komplekss pasākums, un neviens atsevišķs produkts nav spējīgs uzlabot imunitāti.

Cilvēka psihoemocionālais stāvoklis

Pirmais tas ir mūsu emocionālais fons, tā ir pozitīva domāšana, pozitīva attieksme pret dzīvi, labs 8 stundu miegs. Šādā stāvoklī mūsu imūnsistēma strādā pilnvērtīgi. Bez emocionālā stāvokļa mēs nevaram runāt ne par ko, kas ir saistīts ar imunitāti.

Ēdiens un ūdens

Šobrīd mums 90% produktu satur mākslīgi izgatavotas sastāvdaļas. Uzturā nedrīkst lietot čipsus, buljona kubiņus, mākslīgās majonēzes, margarīnu, jogurtus, kūpinājumus. Lietojot margarīnu, var stipri ietekmēt tauku, lipīdu, beta proteīnu vielmaiņu, ko vēlāk ir grūti atjaunot. Kūpināšanas šķidrums satur lielu daudzumu nitrītus. Nitrīti ir viens no imunitātes sagrāvējiem.

Ja mūsu organisma vide nav skāba, saņemam dzīvu uzturu, tīru ūdeni, tad leikocīti spēj pilnvērtīgi un daudz savairoties, un iesaistīties imūnās reakcijās.

Pēc būtības mēs visu laiku sastopamies ar baktērijām, vīrusiem un sēnītēm, bet jautājums ir: Kā mūsu organisms spēj uz to visu reaģēt? Kā imūnsistēma spēj strādāt? Ja viņas uzmanība ir novirzīta tad viņa nespēj efektīvi cīnīties ar visiem kaitēkļiem, kuri nonāk mūsu organismā.

Tātad viss sākas ar to, lai mēs nepiesārņotu organismu. Piemēram, sēnei ļoti patīk cukurs. Ja mēs cīnāmies ar sēni un paralēli pabarojam to ar cukuru tad rezultātā mēs paliksim zaudētājos, jo sēne kļūs spēcīga pēc cukura, balto miltu, rauga u.c. paēšanas. Tieši tas pats attiecas uz vīrusiem un baktērijām.

Organisma attīrīšana

Pirmām kārtām tas ir ūdens un sorbenti. Bet, ja cilvēka organisms jau ir novārdzis tad vispirms ir jāpabaro imunitāte un tikai tad drīkst tīrīt organismu. Jo, ja mēs tīrām novārgušu organismu tad imunitāte uz brīdi var nokristies vēl zemāk, tādēļ vispirms tā ir jāpabaro.

Kā jau tika pieminēts augstāk, leikocīti vairojās kuņģa zarnu traktā. Un tieši tādēļ ir svarīgi tīrīt arī kuņģa zarnu traktu lai nebūtu tie paši vīrusi, baktērijas, sēnes, pārtikas atliekas un parazīti. Un rezultātā tīrs kuņģa zarnu trakts spēj nodrošināt labu darbu imunitātei.

Kuņģa zarnu trakta attīrīšana un attīrīšanās no parazītiem ir ļoti svarīga imunitātes darbībai un veselībai kopumā. Kamēr mēs neesam attīrījušies no parazītiem, imūnšūnas visu laiku atrodas stresa stāvoklī, jo imūnšūnas atpazīst parazītus un vēlas tiem uzbrukt virsū, bet nespēj viņus apēst, jo viņi ir lieli. Un, ja paralēli uzrodas baktērijas, vīrusi un sēnes, tad imūnšūnas, lielās slodzes dēļ, fiziski var netikt ar visu galā. Tādēļ pretparazitārās programmas laikā mēs vienmēr liekam klāt fermentus, lai beigtos parazītus sadalītu un izvadītu laukā no organisma.

Šūnu pabarošana

Imunitāti nevar “pabarot” ar cūkgaļas karbonādēm, interferoniem. Mūsu organisms neizstrādā interferonu, tas tiek sintezēts pateicoties pienskābajām nūjiņām. Ja ir disbakterioze un nav dzīvo baktēriju, tad notiek imunitātes pazemināšanās.

Imunitātes šūnām vajag visu to pašu, ko pārējām šūnām – 28 aminoskābes, 12 dzīvus vitamīnus, 15 minerālus, 3 nepiesātinātās taukskābes, 7 grupas fermentus, skābekli, antioksidantus, dzīvu ūdeni un daudz enerģijas.

Diemžēl sabiedrībā ir pieņemts stereotips, ka mēs ēdam tamdēļ lai piepildītu kuņģi. Bet patiesībā mums ir jāēd divu iemeslu dēļ: lai PABAROTU ŠŪNU un IEGŪTU ENERĢIJU. Līdz ar to mēs pabarojam leikocītu un dodam viņam pilnībā veikt savas imūnās reakcijas.

Organisma enerģiju mēs varat pacelt, piemēram, ar enerģētiķi H-500 (mikrohidrīnu). Mikrohidrīns – tā ir enerģija, tie ir brīvie elektroni. Kad tas nonāk ūdenī, krams veido energovadošu struktūru. Kad tiek atdots elektrons, tas kļūst par ūdeni. Mikrohidrīns dod ūdens strukturēšanai nepieciešamo enerģiju.

Ja imunitātes šūnas būs pabarotas, nekas slikts nevar notikt. Vēža šūnas mūsu organismos veidojas “tonnām”. Mums katram ir vēža šūnas. Vēža šūnas ir jaunas šūnas un var tikt izsekotas un iznīcinātas, ja mūsu makrofāgi ir “veseli”. Ja būs enerģija, tad būs viss. Enerģija – tas ir labs noskaņojums, darba spējas, optimisms…

Laba imunitāte ir saistīta arī ar sportiskām aktivitātēm. Un, protams, nav ieteicami kaitīgie paradumi: smēķēšana, alkohols, mākslīgo dzērienu lietošana (Coca Cola, sulas pakās, minerālūdens utt.). Lieki piebilst, ka visi kaitīgie ieradumi arī nomāc imūno reakciju.

Produkti imunitātes stiprināšanai

Pati pirmā lieta lai mums būtu stipra imunitāte mēs nedrīkstam stresot un būt nomāktā stāvoklī, jo tiklīdz mēs sākam stresot, tā imunitāte momentā nokrīt. Cīņā ar stresu ļoti labi palīdz Grifonija. Ieteicamā optimālā dienas deva pa 2 kapsulām 2x dienā. Bet kritiskos gadījumos var palielināt līdz pat 8 – 10 kapsulām dienā.

Brūnaļģe – joda avots, antibakteriāls minerāls, pa 2 kapsulām 2x dienā.

Folskābe – laimes vitamīns pa 2 tabletēm dienā.

Liposomālais C vitamīns.

Lecitīns – gan imūnsistēmas stiprinātājs, gan mielīna šūnu apvalku atjaunotājs. Ja ir ļoti liela krīze tad droši var lietot minimums pa 3 kapsulām x3 dienā. Šūnas membrānai ir jābūt ļoti spēcīgai, jo šūnas membrāna ir šūnas smadzenes un no tās arī ir atkarīga cik tad spēcīga mums būs imunitāte. Un priekš tā mums ir nepieciešami fosfolipīdi, taukskābes – lecitīns, omega, haizivs aknu eļļa un aminoskābes.

Aminoskābes ir pirmais produkts, kurš ir nepieciešams pie imunitātes pazemināšanās un visiem stresiem. Jo aminoskābes baro neironus (nervu šūnu sastāvdaļa), un no aminoskābēm sastāv visi leikocīti un limfocīti. Aminoskābju produktus var izvēlēties pa vienam: Protiviti Ultra, Hlorella vai Spirulīna. Sarkanie asins ķermenīši veidojas no hlorofilas (zaļās masas). Sarkanie asins ķermenīši asinīs pārnēsā skābekli, enerģiju, un dod leikocītiem barību.

Kaķa nags un koloidālais sudrabs nobloķē vīrusa DNK, kā rezultātā vīruss pēc kāda laika nomirs savā nāvē un nespēs vairs vairoties.

Imunitātes stiprināšanai jaunpienu (FirstFood) pa 2 tabletēm x2 dienā, bet tad kad ir saasinājumi, jeb tuvojas slimība, tad droši var līdz 10 kapsulām dienā. Un nav jāuztraucas par pārdozēšanu, jo visu lieko organisms pats izvadīs ārā.

Imūnšūnai ir nepieciešams:

 • Tīrs, dzīvs ūdens;
 • Temperatūra. Ja esam saslimuši tad svarīgi ir nesist temperatūru nost, bet gan ļaut imūnšūnām strādāt. Temperatūru nedrīkst sist nost pat maziem bērniem. Ja mazi bērni un pieaugušie pietiekoši daudz un regulāri dzers tīru, dzīvu ūdeni, tad temperatūra nekad neuzkāps kritiskā līmenī.
 • pH – nodrošinām sārmainu vidi. Sārmainā vidē imunitāte pilnvērtīgi strādā;
 • Pretvīrusu / pretbakteriālie līdzekļi, piemēram, Ķiploks;
 • Pozitīvas emocijas;
 • Barojam ar taukskābēm un aminoskābēm;
 • Dzīvās baktērijas: Super Flora pa 2 kapsulām x2 dienā tukšā dūšā. Ja dzīvo baktēriju zarnu traktā nav, tad tur sāk dzīvot sēnes. Dzīvās baktērijas ieteicams pabarot ar šķiedrvielām, tad viņas labāk aug. Šķiedrvielu produkti: Spirulīna, Hlorella, Lucerna, Koral Burdok Root, Hai-Faibers;
 • Enerģija: PentoKans (kālija-nātrija sūknis), H-500, koferments Q10.

Nobeigums

Līdz tam laikam, kamēr jūs nenoticēsiet, ka katra šūniņa organismā ir dzīva, jūsu apziņā nekas nemainīsies. Ja jūs domājat, ka esat “gaļas gabali”, tad maldāties. Mēs esam dzīvas būtnes uz planētas Zeme. Visas dzīvības formas sastāv no dzīvām šūnām. Dzīvām šūnām ir nepieciešama dabīga barība. Šūnas nepārtiek no ķīmijas, jo to nepazīst.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Vineta Meduņecka: Imunitāte

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top