Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com
Pēdējo reizi atjaunināts 20.10.2017

Koraļļu Omega Bar

Koraļļu Omega Bar
Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

«Koraļļu Omega Bar» – jauns batoniņš veselīga uztura produktu asortimentā. Tā veselīgās sastāvdaļas – linsēklas, sezama sēklas un mandeles – lieliski izceļas ar augsto organismam nepieciešamo polinepiesātināto taukskābju Omega – 3, 6, 9 saturu. Bez nepiesātinājām omega taukskābēm batoniņš satur arī aminoskābju, vitamīnu un mikroelementu kompleksu. Tas nesatur cukuru, konservantus, mākslīgās krāsvielas un garšas pastiprinātājus.

Īpašības

  • Uzlabo sirds un asinsvadu sistēmas, gremošanas sistēmas un imūnsistēmas darbību.
  • Veicina holesterīna samazināšanos.
  • Nodrošina antioksidantu aizsardzību.
  • Paaugstina organisma enerģētiku.

Sastāvs

Agaves nektārs, sezama sēklas, mandeles, dateles, linsēklas.

Lietošana

Rekomendē kā veselīgas pārtikas produktu imūnsistēmas, gremošanas un sirds-asinsvadu sistēmu stiprināšanai, kā arī vielmaiņas procesu normalizēšanai.

Konsultācijai varat sazināties ar mani.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (reģistrācija bez maksas šeit).

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.