Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.07.2022

Liekais svars (slaids, vesels un laimīgs)

Liekais svars

Būt slaidam nozīmē būt veselam. Cilvēkam visu mūžu vajadzētu palikt tādam kāds viņš bija 18 gados, un valkāt tā paša izmēra drēbes kā 18 gados. Bet visur ir pieņemts uzskatīt, ja tu ar gadiem pieņemies svarā tad tas ir normāli. Bet ko tas patiesībā nozīmē? Tas nozīmē vienkārši to, ka organismā kaut kas nestrādā tā, kā tam būtu jāstrādā un uzkrājies tas, kam nevajadzētu uzkrāties. Pēc būtības lielāko daļu savas problēmas mēs apēdam, turklāt par paša savu naudu.

Liekā svara iemesli

Psiholoģija

Vienmēr ir jāsaprot, kāpēc mēs ēdam, vai mēs ēdam, jo mums vienkārši trūkst kādu pozitīvu emociju, vai trūkst dzīves mērķa, vai vienkārši no bērnības jūtamies neaizsargāti un zemapziņā, psiholoģiski liekas, ka ir jāuzņem svars?

Psiholoģija Parasti ēšanas ieradumi veidojas jau bērnībā. Ļoti svarīgi kā mamma iemāca bērnu ēst un dzert. Vai mamma liek visu apēst? Kādā veidā notiek ēšana, vai pirms ēšanas bērnam iedot padzerties ūdeni? Bieži vien mēs slāpes jaucam ar izsalkumu, bet patiesībā organisms ar izsalkuma palīdzību signalizē mums, ka viņam trūkst ūdens. Vērtīgi ir iemācīties pareizi atpazīt sava organisma signālus.

Nevienam nav noslēpums, ka mēs visi dzīvojam kortizola laikmetā. Mums visiem lielākai daļai ir paaugstināts kortizols. Kortizols un adrenalīns ir stresa hormoni. Kortizols ir virsnieru hormons. Stresa laikā, kad mēs ilgi stresojam, mūsu virsnieres ražo daudz kortizolu un kortizols glabājās tieši uz vēdera, kā arī tas veido tūsku. Pat meitenēm, kuras ir notievējušas, paliek šis vēderiņš. Kortizols ļoti labi nāk ārā ar ūdeni un klāt obligāti ir jālieto grifonija, jo grifonija kortizolu un adrenalīnu pārvērš laimes hormonā serotonīnā.

Vēl viens iemesls kādēļ stresa dēļ rodas liekais svars ir visiem zināmā organisma saskābšana. Asins pH ir 7,43 un, ja pH krītas tad nestrādā neviena sistēma. Stresa laikā notiek ļoti spēcīga saskābšana, jo gan adrenalīns, gan visas citas indes, kuras rodas stresa laikā ir ļoti indīgas skābes, var pat izdedzināt kuņģī caurumu un var sākties kuņģa čūla.

Paralēli, kad organisms ir saskābis, tad viņš nodarbojās ar to lai sārmotos, paņemot mikro-makro rezerves no mūsu matiem, zobiem, kauliem… lai tikai uzturētu mūsu asins pH 7,43 un mēs nenomirtu. Turklāt tāds minerāls kā magnijs stresa laikā momentā pazūd. Rezultātā ar laiku sāk parādīties visādas veselības problēmas, ja mēs neko nedarām lietas labā – sāk sāpēt locītavas, zobi bojāties, pasliktinās ādas stāvoklis utt.

Joga Tādēļ pirmais un galvenais mums ir jātiek galā ar savām emocijām. Ja mēs esam nelaimīgi, izdomājam un atrodam jogas elpošanas tehnikas, kas mūs nomierinās, atgriezīs līdzsvaru, žēlojam sevi, braucam atpūsties utt. Domājam par to kā atgūt līdzsvaru, jo nekas nav nāvējošāks kā ilgstošs stress, jo visu laiku notiek organisma saskābšana, kura laikā nestrādā neviena sistēma, tai skaitā imūnsistēma, gremošanas, hormonālā sistēma utt. Stresa laikā mēs esam neaizsargāti.

Lai tiktu galā ar stresu var izvēlēties jau pieminēto dabīgo antidepresantu grifoniju, kas neizraisa pieradumu. Visvērtīgākās ir auga sēklas, kas satur visvairāk dabīgā 5-hidroksitriptofāna. Šī aminoskābe kalpo par pamatu vienam no svarīgākajiem neiromediatoriem – serotonīna sintēzei. 5 HTP molekulas viegli iekļūst smadzeņu šūnās, kur pārvēršas par serotonīnu.

Pozitīvā domāšana ir ļoti svarīga, nevis visu laiku sevi pelt par to, ka man ir liekais svars, daudz ēdu utt. Ir jāsāk ar sevis pieņemšanu. Katram cilvēkam ir jāsāk ar to, ka viņš sevi pieņem un tad attiecīgi veido savu labāko versiju kāds viņš vēlās būt.

Kustību trūkums

Svarīgi nepiemirst, ka mums vairākas reizes dienā ir jānosvīst lai iekustinātu limfu: vai nu fizkultūra, vai nu iešana svaigā gaisā, vai nu vingrojumu komplekss. Protams, ja ir sliktas locītavas, daudz liekais svars tad bez šaubām nekādu krosu neskries, nerunājot nemaz, ka šajā gadījumā tas būs neveselīgi. Katram pēc spējām ir jāatrod sava aktivitāte. Kustību var arī sākt ar lūgšanu Saulei (утренняя зарядка). Ir dažādi vingrojumi lai iekustinātu iekšējos orgānus un sistēmas. Ļoti laba ir nūjošana, bet ar nosacījumu, ka tā ir jādara pareizi. Pastaigas svaigā gaisā ir ļoti svarīgas lai uzņemtu skābekli, turklāt kustību laikā, vai elpošanas laikā ļoti labi iziet laukā gan toksīni, gan visādas citas vielas. Elpošana nomierina arī nervu sistēmu, jo tā ir cieši saistīta ar nervu sistēmu. Kustības veicina laimes hormona serotonīna izstrādi.

Organisma piesārņotība

Liekais svars veidojās arī no organisma piesārņotības. Mums ir gan ārējie eksotoksīni, gan iekšējie endotoksīni. Ārējie toksīni – kaitīgas ķīmiskas un dabas izcelsmes vielas, kas nokļūst organismā no ārējās vides ar piesārņotu gaisu, netīru dzeramo ūdeni, nekvalitatīvu pārtiku, alkoholu, cigaretēm u.c. To visu mēs visu laiku ieelpojam un uzņemam caur ādu, par ko nemaz neaizdomājamies. Un ir iekšējie toksīni – kaitīgas vielas, kas veidojas organismā tā darbības rezultātā, jo katru dienu mūsu šūnas mirst, veidojās jaunas, un viņas tā pat kā mēs izdala savas dzīves procesa atkritumvielas.

Organisma piesārņotība Par visu toksisko vielu izvadīšanu, ko mēs apēdam, izdzeram, ieelpojam, uzņemam caur ādu atbild mūsu nieres, aknas un kuņģa zarnu trakts. Un, ja nieres un aknas ar gadiem ir aizsērējušas, viņas vairs nepilda savas attīrošās funkcijas, tad tās vielas no mūsu organisma vienkārši netiek izvadītas. Rezultātā sākas tūskas un lai cilvēks nenomirtu aknas sāk visu nopakot cilvēkam liekā svara un dažādu miomu, cistu, bumbuļu veidā dažādās vietās. Tad kad akna ir netīra tajā sāk uzkrāties tāda viela kā glikogēns, un tas arī ir liekā svara cēlonis.

Daudzi cilvēki iet uz ruļļiem, bet tā arī nedrīkst darīt, jo caur asinsriti viss tiek sadzīts atpakaļ un akna ir “šokā” no cilvēka darbībām, jo viņa tā jau nespēj strādāt, rezultātā cilvēks vēl vairāk pasliktina veselības stāvokli. Ir jāsaprot, ka organisms ne jau labas dzīves pēc ir izlicis visu ārpusē, viņam jau kaut kas nepatīk.

Papildus, mums ir jāpievērš uzmanība zarnu traktam, jo nav jēgas normalizēt pārējos orgānus un sistēmas, kamēr zarnu trakts ir netīrs. Kuņģa zarnu trakts ir pārklāts ar mazām bārkstiņām kā tepiķītis, un ar laiku bārkstiņas piesārņojās ar viss kaut ko. Bet tieši caur bārkstiņām uzsūcas visas nepieciešamās uzturvielas un nonāk asinsritē, kuras nepieciešamas organisma celtniecībai un uzturēšanai. Tieši tādēļ, ja šīs bārkstiņas ir piesistas pilnas tad nekādas uzturvielas nevar pilnvērtīgi uzsūkties, turklāt visas atkritumvielas nonāk asinsritē, un, ja organisms tās neatpazīst tad tās tālāk kļūst par alerģiskām reakcijām uz ādas.

Uz kuņģa zarnu trakta bārkstiņām dzīvo dzīvās baktērijas, kuras arī atbild par mūsu svaru. Ja viņu tur nav, piemēram, ja viņas ir izspiedušas sēnītes (dzīvās baktērijas ir antigonisti sēnītēm), jeb sākas disbakterioze, tad zarnu traktu pārņem sēnītes, kuras savairo savas sporas, rada papildus toksīnus, nobloķē visu organisma darbību un atkal mums nav nekādu rezultātu. Turklāt dzīvās baktērijas nespēj iedzīvoties, ja kuņģa zarnu trakts ir netīrs.

Medicīna

Agri vai vēlu liekais svars parādās visiem cilvēkiem, kuri lieto zāles. Visas zāles nobloķē aknu darbību, aknas fermentatīvo sistēmu, zarnu darbību, gan visas parējās sistēmas, turklāt viņas piesārņo un saskābina organismu.

Ūdens

Ja pievērst uzmanību skābju-sārmu līdzsvaram rodas jautājums: kādēļ mums ir nepieciešams ēst sārmainu ēdienu un dzert sārmainu ūdeni? Tāpēc ka tauki ļoti labi šķīst sārmainā vidē, jo viņi ir skābi. Tātad nonākam pie tā paša, ka mums ir jānodrošina sārmaina pH vide organismā, ja mēs vēlamies normalizēt svaru.

Ūdens trūkums Galvenais mums ir bioloģiski pieejamais ūdens, kurš ir gan kā attīrītājs, gan skābju-sārmu līdzsvara uzturētājs, sārmaino mikro- makro elementu un enerģijas devējs.

Ļoti daudz enerģijas mēs varam gūt no prānas, vasarā no Saules, no gaisa, no kustībām un, protams, no dzīva ūdens.

Bez ūdens mūsu organismā nenotiek pilnīgi nekas, jo mēs 70% sastāvam no ūdens. Ūdens normalizē visas ķīmiskās reakcijas organismā. Visi vielmaiņas, gremošanas procesi notiek tikai un vienīgi ar ūdens palīdzību.

98% ūdens uzsūcas resnajā zarnā, turklāt resnajai zarnai ir jābūt tīrai, un tajā jābūt no 2-3 Kg dzīvajām baktērijām, kuras atbild gan par to lai nebūtu liekais svars, gan par pārtikas pārstrādi. Par cik ūdens uzsūcas resnajā zarnā, tad mums tas ir jādzer tukšā dūšā.

No rīta katram cilvēkam pieceļoties, tukšā dūšā, maziem malciņiem ir jāizdzer 650 ml silta koraļļu ūdens lai padzirdītu, izskalotu un iedarbinātu savu gremošanas un visas pārējās sistēmas. Paralēli ieteicams uz koncentrētu koraļļu ūdens (uz glāzi, jeb 0,5L) pielikt 1 kapsulu H-500 (enerģētiķis, antioksidants, sārminātājs) un 1 kapsulu Assimilatoru. Assimilators – augu izcelsmes gremošanas fermenti, kuri izdzerti tukšā dūšā pārstrādās iepriekšējā dienā nepārstrādāto pārtiku, paralēli tīrīs asinis, un uzlabos visus procesus. Visu ieteicams pagatavot un dzert siltā ūdenī, jo tad efekts būs daudz labāks. Pirmkārt organisms nepatērēs pats savu enerģiju lai uzsildītu ūdeni un ūdens uzreiz nonāks resnajā zarnā. Kā arī siltā ūdenī daudz labāk izpaužas visas dzīvā ūdens īpašības. Otrkārt, visi zina, ka traukus daudz labāk mazgāt siltā ūdenī lai nomazgātu visus taukus. Tieši tā pat arī organismā daudz labāk viss skalosies un tīrīsies laukā, kas tur ir nogulsnējies.

Dzīvā ūdens pagatavošana un lietošana.

Ēdiens

Cilvēki lai notievētu pieradušu uzbrukt savam organismam ar radikāliem paņēmieniem, atsakoties uzreiz no visa, bet tā nedrīkst darīt. Mēs iesakām ieviest veselīgus paradumus, lai liekais svars aiziet pats, jo psiholoģiski nekad nedrīkst uzbrukt savam svaram, jo vairāk uzbruksi, jo vairāk liekais svars krāsies.

Viss ir jādara pakāpeniski un ar mēru. Un tad kad organisms cilvēkam ir tīrs, fermentatīvā sistēma strādā, tad viss pārējais daudz labāk un ātrāk pārstrādājās. Kā arī attīrīts organisms daudz labāk strādā pēc biorezonanses principa, jo organisms pats sāk just, kas ir labs un kas ir slikts. Un cilvēks pakāpeniski atsakās no visas kaitīgās pārtikas un dzērieniem.

Ēdiens Svarīgi ir ievērot ēdiena un ūdens proporcijas. Ūdenim jāsastāda 70%, bet ēdienam 30%. Turklāt svarīgi vismaz 20 minūtes pirms ēšanas padzerties ūdeni. Cilvēkiem, kuriem ēšanas laikā prasās padzerties, ir ūdens trūkums organismā. Ja cilvēks pietiekošā daudzumā un kvalitātē dzer ūdeni, tad viņam nekad neprasīsies ēšanas laikā kaut ko uzdzert, jo organismā ir pietiekošs ūdens daudzums pārtikas pārstrādei un pārējiem procesiem.

Ja mēs runājam par ēdienu tad te mums ir jāievēro tie paši likumi ar pH – sārmains ēdiens. Citi mēdz teikt: “es tikšu galā ar uzturu”. Bet pēc būtības Coral Club produkcija svaigēšana vien ir, turklāt visi produkti ir sārmaini. Savukārt mūsdienās nopērkamā produkcija ir TUKŠA, nerunājot nemaz par ķimikālijām, E vielām utt. Pielietojot Coral Club produkciju mums ir iespējams koriģēt uzturu un pilnvērtīgi pabarot savas šūnas, jo viņas vēlās ēst un dzert to, kas viņām pēc likuma pienākas.

Internetā var atrast un apskatīties sabalansētu uzturu sadalītu pēc pH skalas. Bet tur arī ir jāskatās, pieņemsim tie produkti kuri ir sārmaini, normāli tomāti, gurķi pie vecmāmiņas laukos, noteikti nebūs sārmaini lielveikalā.

Ja gribās ļoti daudz ēst un ja cilvēks ir ļoti saskābis, tad viņš ļoti sāla ēdienu. Viņš vienkārši nejūt sāls daudzumu. Pareizi ir nedaudz pievienot sāli, jeb cukuru ēdienam un tad paši redzēsiet, ka nemaz tik daudz neapēdīsiet, ja ēdiens būs pēc iespējas naturālāks bez ne kādām garšvielām.

Tiem, kuriem ir problēmas ar pārēšanos, iesaka ēst lēnām, jo ne tikai lai nepārēstos, bet arī tādēļ, ka siekalās atrodas fermenti, kuri piedalās ēdiena pārstrādē.

Jāskatās arī pārtikas savietojamība. Piemēram, zaļš ar zaļu (gurķi ar kāpostiem). Neiet kopā tomāti ar gurķiem. Tomāti ļoti labi iet kopā ar zaļumiem.

Ja runāt par iedzimtību, tad daudzi vaino tieši iedzimtību liekā svara esamībā, bet īstenībā liekais svars darbojās tikai 33% iedzimtības gadījumos, viss pārējais ir ēšanas ieradumi, kuri nāk no vecāku puses.

12 pieļautās kļūdas tievēšanas procesā

Ātrums

Tad, kad cilvēki nolemj, ka viņiem ir jāzaudē liekais svars, viņi to grib darīt maksimāli ātri. Ja organisms zaudē no 12 – 15 Kg, tad tas zaudē arī ļoti daudz enerģijas rezerves. Iztērē enerģijas krājumus, līdz ar to, tas ir iemesls tam, ka pēc tam organisms vēlas strauji atgūt enerģijas krājumus, un bieži vien liekais svars dubultā nāk klāt. Lai pareizi vājētu, cilvēks var zaudēt tikai 5% no sava svara mēnesī.

Atteikšanās no ogļhidrātiem

No vienas puses ogļhidrāti ir tie, kuri pārvēršas sliktajos taukos, bet no otras puses ogļhidrāti dod mums enerģiju. Pateicoties ogļhidrātiem mums ir labs garastāvoklis, viņi veicina serotonīna izveidi un izdali. Bez ogļhidrātiem cilvēkiem var sākties depresija, panika, bailes, jo neizstrādājās serotonīns. Un tā vietā stājās tāds hormons, kuru sauc par agrelīns, kurš ir agresijas hormons. Ogļhidrātu trūkums ietekmē olbaltumvielu un tauku maiņu, samazinās muskuļu masa, problēmas ar labajām baktērijām zarnu traktā.

Smagas un ilgstošas fiziskas slodzes

Cilvēkiem dažkārt patīk darīt kaut ko vienu un viens no veidiem ir ļoti aktīvi mesties sportā. Treniņos un šāda veida aktivitātēs, cerot, ka zaudēs svaru. Bet cilvēks aizmirst, ka organisms tanī brīdī ļoti saskābst, ļoti daudz izstrādājās pienskābe, un, ja mēs nedzeram pietiekošā daudzumā un pareizā laikā ūdeni mums tad organismā norit ļoti spēcīga intoksikācija. Muskuļi ir piedzīti, sāpīgi, līdz ar to nav iespējams zaudēt svaru, jo organisms neizvada laukā toksiskās vielas.

Atteikšanās no taukiem

Lielākais mīts samazinot svaru iedomāties, ka mēs varam atteikties no taukiem, bet diemžēl tā nav. Ja organismā trūkst labo tauku, mums radīsies hormonālais disbalanss, jo taukvielas ir nepieciešamas hormonu sintēzei. Bieži vien jaunās meitenes, kuras atsakās no produktiem, strauji vājē, rezultātā viņām pazūd mēnešreizes, tas ir tieši tādēļ, ka tauki nepieciešami hormonu sintēzei un ādas stāvoklim. Tas pats attiecas uz vīriešiem.

Taukskābju trūkums izraisa arī tieksmi pēc cukura, jo organisms enerģiju var saņemt tikai no diviem avotiem: taukskābēm un cukura. Viena glikozes molekula mums rada tikai 2 ATF molekulas (ATF molekula sniedz šūnai enerģiju), bet viena taukskābes molekula 32 ATF molekulas. Tātad tauki mums ir pirmajā vietā lai mēs nenomirtu badā un nesāktu mesties virsū saldumiem.

Nepiesātinātās taukskābes tīra asinis, jo ir skābas un likvidē lieko holesterīnu, viņas uzlabo asinsvadu sieniņas utt.

Nedzer ūdeni

Ūdens ir mūsu organisma darbības un labsajūtas pamats. Visi mūsu metaboliskie organisma procesi notiek tikai un vienīgi ar ūdens palīdzību. Visu toksīnu, lieko tauku izvadīšanu no organisma notiek ar ūdens palīdzību. Žults, kura pārstrādā pārtiku arī ir uz ūdens bāzes, ja mums trūkst ūdens – mums trūkst žults un mums nenotiek pārtikas pārstrāde. Piemēram, olbaltumvielas tikai ar ūdens palīdzību sadalās aminoskābēs, tauki taukskābēs utt. Bez ūdens nekādu svaru normalizēt nav iespējams!

Tievēšana uz augļiem / sulām

Tas raksturīgs sievietēm, kuras tievē uz augļiem, bet neapzinās to, ka augļi satur lielu daudzumu cukura un kalorijas. Jāatceras arī tas, ka pie šādas tievēšanas āda zaudēs tvirtumu (āda sašļuks, zaudēs tonusu), jo nav ne aminoskābes, ne olbaltumvielas. Veidojās arī iekšējo orgānu noslīdējumi, kas ir ļoti bīstami.

Neprotam pagatavot ēdienu

Ir nepareizi priekšstati par ēdienu, kura ir atsevišķa uztur zinātnes tēma. Bieži vien mēs izmantojam salātus ar bagātīgām, dažādām eļļām, majonēzēm. Daudzi saka, ka neko daudz neēd, bet patiesībā tas priekšstats par to, ka neko neēdam ir maldīgs. Piemēram, brokastīs 3 šokolādes sieriņi, 1 jogurts un 3 sviestmaizes (ogļhidrātu, kaloriju daudzums tajos ir milzīgs).

Vairākas ēdienreizes

Kļūda ir tā, ka mēs ēdam, piemēram, divas reizes dienā un pārēdamies. Lai pareizi pārtika tiktu pārstrādāta ir jāēd 4-5x dienā ar mazām porcijām.

Strauji samazinām kalorijas

Mēs nedrīkstam strauji samazināt kalorijas.

Kā palīgvielas izmantojam ķīmiskās tabletes

Ķīmisko tablešu darbība ir graujoša un patiesībā līdz galam nav zināma. Tās ietekmē mūsu garšas, ēšanas sajūtas centrus.

Nepareiza badošanās

Vēl viena liela kļūda ir tā, ka daudzi cilvēki lai notievētu sāk badoties. Nekādā gadījumā nedrīkst badoties, ja organisms un izvadsistēmas tam nav sagatavotas, un, jo īpaši, ja nav izieta antiparazitārā programma, pretējā gadījumā parazīti saēdīs iekšējos orgānus, jo tie diētu nav ieplānojuši.

Sākotnējā organisma sakārtošana ceļā uz svara normalizēšanu

Organisma attīrīšana

Ļoti labi rezultāti uzsākot organisma attīrīšanu jau sākas no Koral-Detoks programmas, ar kuras palīdzību organisms jau sāk atdot liekās rezerves. Koral-Detoks galvenais uzdevums ir izvadīt no organisma 80% ūdenī šķīstošos toksīnus un 20% taukos šķīstošos toksīnus. Kā arī atver šūnas, uzlabo gremošanu un izvadsistēmu darbību, tīra aknas, nieres, uzlabo nervu sistēmu un smadzeņu darbību, pieaug enerģija, tīrās āda un uzlabojas dažādas organisma funkcijas. Klāt pie Koral-Detoks programmas var paņemt grifoniju lai cīnītos ar stresu. Grifonijas deva katram individuāli ir jāpiemeklē, jo vieniem var būt par daudz, citiem par maz, bet optimāla deva ir 2×2 dienā, dienas pirmajā pusē.

Nomest svaru Ļoti svarīgs ir kuņģa zarnu trakta stāvoklis, tādēļ nākamo obligāti ir jātīra zarnu trakts. Kuņģa zarnu trakta attīrīšanai var izvēlēties programmu “Vesels zarnu trakts”, kuru ir sakomplektējusi ārste Olga Butakova. Programmas sastāvā ir 18 dažādi produkti, kuri strādā sinerģiski, viens otru papildinot. Tajā ir viss nepieciešamais lai palīdzētu nierēm, aknai, sirdsdarbībai, asinsvadiem, gan antiparazitārā programma.

Otra programma kuņģa zarnu trakta attīrīšanai ir dziļā Kolo-Vada Plus programma, bet ar viņu nekādā gadījumā nevar sākt nesagatavots cilvēks. Pirmkārt jāskatās vai cilvēks māk dzert pietiekami daudz ūdeni, kādā stāvoklī ir akna, vai nav kāda akūta veselības problēma. Psiholoģiskā sagatavotība. Cik veselīgi/neveselīgi iepriekš ir dzīvots, jo piemēram, strauji atsakoties no cukura, cilvēkam var parādīties diskomforts, reiboņi, stress. Un daudzas citas nianses, kuras ir jāņem vērā.

Kā alternatīva Kolo-Vada Plus programmai var būt Kolo-Vada Lait, jo viņa ir nedaudz maigāka programma un 4 dienu pulverīšu dienās ir atļauts ēst vieglus ēdienus, bet labākam efektam var arī neēst.

Minerāli, kuri palīdz dabūt sāta sajūtu un produkti, kurus var pievienot pie liekā svara šūnu uztura

Cinks un selēns iedarbina visus fermentu darbības procesus un aizkuņģa dziedzeri. Tiem cilvēkiem, kuriem ir žagas un atraugas ir problēmas tieši ar aknu un aizkuņģa dziedzeri.

Lucerna ļoti labi attīra organismu, asinis, nieres un pluss tajā ir liels skaits mikroelementu, vitamīnu un var dabūt sāta sajūtu tik ļoti nepieēdoties.

Omega un Lecitīns (taukskābes) – fosfolipīdi, kas palīdz aknu darbībai, kā arī attīra žults ceļus. Ja mums izdalās žults tad pārstrādājās arī pārtika. Kā arī žults iznīcina parazītu oliņas.

Aminoskābju disbalanss izjauc hormonu un fermentu darbību. Gremošanas procesā mums visu sašķeļ fermenti, bet visu novada šūnās aminoskābes. Ja nav aminoskābju – tauki vāļājās kur pagadās, cukurs vāļājās kur pagadās. Aminoskābes ir kā transports, kurš visu sasaista un aizved kur vajag. Ja cilvēks sēž uz diētas un viņam trūkst aminoskābju, tad sākumā aizies nevis liekais svars, bet gan muskuļi. Rezultātā āda karāsies, muskuļi nebūs, bet tauki paliks. Aminoskābju avoti: Daily Delicious Beauty Shake kokteilis, Spirulīna, Hlorella un Protiviti Ultra

Par tievēšanu ir ļoti grūti runāt, ja organismam trūkst hroms, jo bez hroma nenotiek nekas. Hroms ir tas, kurš atver šūnu lai tajā ienāktu glikozes molekula, kā arī hroms aktivizē vielmaiņas procesu. Hroma trūkuma signāli ir tieši tādi paši kā taukskābju trūkums, proti, ļoti prasās saldumi. Produkti: Ķiploks, Aktivīns.

Joda trūkums izraisa ar vairogdziedzera saistītas problēmas. Jods ir viena no tām vielām, kas mums nodrošina labu vielmaiņu un normālu svaru. Ja ir samazināts joda daudzums, vielmaiņas nebūs un liekais svars neies nost. Bez joda novājēt nav iespējams. Produkti: Coral Kelp, Spirulīna.

Pie tievēšanas ir jālieto L-karnetīns. L formas karnetīns ir tieši tādas formas, ka organisms viņu spēj atpazīt un uzreiz uzsūkt. L-karnetīns veicina taukskābju sašķelšanu caur mitohondriju membrānām un veido koenzīmu Q10, ATF un mobilizē taukus no tauku depo. Arī sportojot L-karnetīns pārvērš taukus enerģijā un aiziet uz muskuļu spēku. L-karnetīns labs vīriešiem, sirdij, nerviem, atmiņai. L-karnitīnu pie novājēšanas pa 2 kapsulām 3x dienā.

Koenzīms Q10 nodrošina šūnu enerģiju un uzlabo vielmaiņu. Spēcīgs antioksidants un enerģijas devējs sirdij, aknām, smadzenēm. Koenzīmu Q10 pa 1 kapsulai 2x dienā.

Koral Taurīns emulģē taukus kuņģa zarnu traktā, uzlabo vielmaiņu, žults izdali, samazina holesterīna līmeni, paaugstina insulīna aktivitāti. Koral Taurīnu var lietot pa 1 kapsulai 2x dienā.

Super Floradzīvās baktērijas ļoti svarīgas lai nebūtu pūšanās, rūgšanas procesi, disbakterioze. Dzīvās baktērijas mēs iznīcinām visu laiku ar stresu, ar pārtiku un visu pārējo. Super Flora satur gan lakto, gan bifido baktērijas un inulīnu, to ko ēd dzīvās baktērijas. Bet lai dzīvās baktērijas kārtīgi sabarotu un pilnvērtīgi savairotos, viņas paralēli var pabarot ar šķiedrvielām. Šķiedrvielu produkti ir Hai-Faiber, Spirulīna, Lucerna.

Magnijs ir nepieciešams visu laiku, lai strādātu visa muskulatūra, kā arī magnijs pie stresa situācijām ļoti ātri pazūd.

Pie aknu aptaukošanās var izvēlēties Artišoku, jeb FanDetoks. Un aknu ir obligāti ir jāatbalsta gan pie tievēšanas, gan visiem attīrīšanās procesiem.

Vienu ēdienreizi var aizstāt ar Daily Delicious kokteili (paralēli neēst). Ja mēs nelietojam pilnvērtīgu šūnu uzturu tad āda nesaņem neko, jo āda barojās pēc atlikuma principa. Tievēšanas procesā ādai ir pamazām ir jāsavelkas kopā.

Ko darīt, ja ir ļoti tievs cilvēks un nevar pieņemties svarā?

Pieņemties svarā ir vēl grūtāk nekā nomest svaru. Bet iemesli ir kuņģa zarnu trakts un parazīti.

Pirmām kārtām jāskatās virsnieru darbība, jo saistīts ar kortizolu.

Ir divu cilvēku tipi. Pirmais cilvēku tips ir tie, kuri daudz ēd uz stresa pamata un ēšanas brīdī kortizols nobloķē cilvēkam imūnsistēmu, šūnu darbību, gremošanas sistēmu un rezultātā cilvēks uzkrāj lieko svaru. Un otrais cilvēku tips ir tie, kuri nevar uzņemt svaru ir problēmas ar ēstgribu un rezultātā lai kortizols izdzīvotu viņš enerģiju paņem no visurienes, apēdot muskuļu masu utt.

Tātad pirmais jāskatās virsnieru darbība vai viņa ir kārtībā. Un otrkārt organisms ir jāattīra, jāpabaro – viss pēc Veselības Koncepcijas. Un ar laiku organisms pats izveido normālo svaru.

Bet, ja cilvēkam tik ātri viss vadās ārā, tad šis process ir ilgāks un sarežģītāks. Tādi cilvēki nedrīkst iet Kolo-Vada Plus, bet Kolo-Vada Lait, jo Kolo-Vada Lait programmas laikā drīkst ēst, jo šādiem cilvēkiem ļoti ātri strādā vielmaiņa un viņiem visu laiku prasās ēst.

Nobeigums

Lai kāds būtu cilvēka mērķis – nomest svaru, uzņemt svaru, vai cits uzdevums – viss sākas ar Sistemātisku Organisma Sakārtošanu. Risinot kādu vienu problēmu, mēs automātiski risinām visas pārējās (uzlabojas imunitāte, mati, nagi, āda utt.), jo organisms ir viena vienota, dzīva sistēma, kurai ir pašai savi dabas doti likumi, kuri cilvēkam būtu jāievēro.

Katra cilvēka uzdevums ir mīlēt, sargāt un rūpēties par savu bioloģisko templi, jo tikai katrs pats ir atbildīgs par savas pilnvērtīgās dzīves pamatu.

Apkopotā informācija rakstā ir balstīta uz nutricioloģes Vinetas Meduņeckas un ārstes Olgas Butakovas materiāliem.

Liekais svars (Iveta Žīgure)

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top