Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 09.09.2022

Liposomālais D3 vitamīns

Liposomālais D3 vitamīns

Liposomal Vitamin D3

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Visas D3 vitamīna vērtīgās īpašības maksimāli biopieejamā un drošā formā. Pateicoties liposomu iekapsulēšanas tehnoloģijai, vitālais vitamīns tiek absorbēts labāk, un tā sintēzei nav nepieciešama ilgstoša saules iedarbība.

D3 vitamīna īpašības

  • Regulē kalcija un fosfora uzsūkšanos.
  • Nostiprina imūnsistēmu.
  • Nepieciešams kaulu skeleta un zobu veidošanai. Samazina lūzumu risku.
  • To lieto ārstējot astmu, multiplo sklerozi, aptaukošanos.

Aktīvo komponenšu darbība

D3 vitamīns – mikroelements, kas spēlē nozīmīgu lomu cilvēka organismā visā viņa mūža garumā, sākot no agras bērnības. D3 vitamīns veicina kalcija, magnija un fosfora uzsūkšanos, kas nepieciešami kaulu un zobu veidošanai. Novērš balsta un kustību aparāta saslimšanas: rahītu, osteoporozi, osteomalāciju.

D3 vitamīns veic imūno, metabolisko, kognitīvo un reproduktīvo funkciju organismā. Aktivizē aizsarg olbaltumvielu sintēzi, kas samazina vīrusu un infekcijas slimību attīstības varbūtību. Uzlabo atmiņu, sīko motoriku, redzi, dzirdi, koordināciju un reakcijas ātrumu. Cilvēkiem, kuri saņem pietiekami daudz D3 vitamīna, ir vieglāk pārciest stresa situācijas: aukstumu, laika joslu maiņu, darbu nakts laikā, eksāmenus.

Liposomālā D3 vitamīna galvenās priekšrocības – ir aktīvās vielas maksimālā bioloģiskā pieejamība, drošība un saglabāšana stabilā stāvoklī. Liposomu membrāna sastāv no fosfolipīdiem, kas kalpo kā papildus celtniecības materiāls bojātiem šūnapvalkiem.

Sastāvs

D3 vitamīns (holekalciferols), ksilīts, saulespuķu lecitīns, glicerīns, ūdens, kālija sorbāts, aprikožu dabīgais aromatizētājs, E vitamīns (D-alfa-tokoferols).

Lietošana

Pēc atvēršanas flakonu turēt ledusskapī. Izlietot divu mēnešu laikā pēc atvēršanas. Pirms lietošanas flakonu nepieciešams sakratīt. Pieaugušajiem 0,5 ml 1-2 x dienā ēšanas laikā. Pieliet klāt nelielam ūdens daudzumam (ūdeni nemaisīt – izdzert nekavējoties).

0,5 ml (10 mkg/400 IU D3 vitamīna, kas ir 200% no rekomendējamās diennakts devas).

Liposomālās tehnoloģijas produktu līnijas prezentācija

Kā iegādāties “Liposomālais D3 vitamīns”?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Back to top
error: Alert: Content is protected !!