Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 02.01.2021

PauerMins (PowerMin)

PauerMins

PowerMin (91634)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

PauerMins” ir dabas izcelsmes produkts uz sasmalcināta koraļļa bāzes, papildināts ar C, D un E vitamīniem un ar patīkamu garšu. PowerMin – “Minerālu Spēks”. Minerālu sāļi ir veselīgas dzīves komponenti, kas ir nepieciešami katram cilvēkam. Nodrošinot regulējošu iedarbību uz organisma minerālu līdzsvaru, tie aktivizē vairāku orgānu darbību un atjauno sārmaino vidi, traucējot, ar šūnu oksidēšanos saistīto, slimību attīstību.

Pateicoties minerāļiem, vitamīniem C un E, ko satur “PauerMins”, tam piemīt antioksidanta īpašības. PowerMin ideāli spēcina un tonizē organismu, īpaši pie lielām slodzēm, noguruma, paaugstinātas nervozitātes, iekaisuma procesiem.

C, E un D vitamīni ir tie vitamīni, kas ideāli kombinējas ar sasmalcināta korāļa minerāliem, pastiprinot to iedarbību uz cilvēka organismu. Vitamīni kvalitatīvi uzlabo kalcija un fosfora asimilāciju, nodrošina minerālsāļu transportu uz dažādiem orgāniem, uzlabo muskuļu darbību un tiem piemīt antioksidantu īpašības. Tāpēc var teikt, ka “PauerMins” ir koraļļa brīnumainā, ar vitamīnu enerģiju dubultotā, spēka avots.

Produkta “PauerMins” īpašības

Produkts ir ideāls vispārspēcinošs un tonizējošs līdzeklis:

 • sirds-asinsvadu slimību gadījumā;
 • vielmaiņas traucējumu gadījumā;
 • imunitātes pavājināšanās gadījumā;
 • kaulu lūzumu, osteoporozes, artrītu gadījumā;
 • kuņģa-zarnu trakta slimību gadījumā;
 • paaugstinātas fiziskās slodzes gadījumā.

Aktīvo komponenšu darbība

Minerālu sāļu komplekss (kalcijs, magnijs, nātrijs, kālijs, fosfors, cinks, u.c.):

 • piedalās skeleta veidošanā un zobu mineralizācijā;
 • regulē minerālu vielmaiņu un organisma sārmaino līdzsvaru;
 • sekmē šūnu reģenerāciju un dalīšanos;
 • nodrošina nervu impulsu pārvadīšanas procesu, samazina šūnu membrānas caurlaidību, pazemina nervu sistēmas uzbudināmību;
 • stimulē sirds muskuļa darbību;
 • piedalās nukleīnskābju, olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu metabolismā.

C vitamīns piedalās vairākās oksidēšanās – reducēšanās reakcijās, kolagēna izstrādē, normalizē asinsrades procesus, asinsvadu sieniņu caurlaidību, nodrošina pretiekaisuma iedarbību.

E vitamīns samazina asins recēšanu, traucē trombu veidošanos asinsvados, lipīdu un olbaltumvielu oksidēšanos, sekmē šūnu reģenerāciju un pasargā tās no brīvo radikāļu izraisītiem bojājumiem.

D vitamīns regulē fosfora – kalcija vielmaiņu, paaugstina kalcija uzsūkšanos no gremošanas trakta un tā uzkrāšanos kaulos, ir nepieciešams skrimšļu nobriešanai, stimulē olbaltumvielu sintēzi muskuļu audos un ATF produkciju.

Sastāvs

Sasmalcināts korallis 350 mg, C vitamīns 60 mg, E vitamīns 10 mg, D3 vitamīns 4,9 mg, maltitols 3 mg, dzelzs 1,7 mg, papildu komponenti.

Lietošana

Izbērt vienas paciņas saturu zem mēles un ļaut tam izkust. Ieteicams lietot no 1 – 3 paciņām dienā.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Jura Serjagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

error: Alert: Content is protected !!