Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 30.03.2024

PentoKans – šūnu veselības atslēga

Pentokan Potassium Electrolyte

PentoKans - šūnu veselības atslēga

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

PentoKans” – sabalansēta kālija, C vitamīna un ribozes kombinācija – trīs sastāvdaļas, kuras ir nepieciešamas lai saglabātu efektīvu enerģijas apmaiņu. Ērta forma nodrošina paaugstinātu bioloģisko pieejamību, ļaujot aktīvajām vielām ātrāk un labāk uzsūkties.

Produkts radīts speciāli tam, lai nepieļautu kālija deficītu tieši šūnās – organisma sākotnējos struktūras ķieģelīšos. PentoKana uzdevums – nodrošināt nepārtrauktu kālija koncentrāciju šūnas iekšienē. Tas ir priekšnoteikums veselīgai, pareizi funkcionējošai šūnai un organismam kopumā.

Īpašības

PentoKans rekomendējams:

  • Visiem, kas aktīvi nodarbojas ar fiziskiem vingrojumiem;
  • Regulāri lieto kafiju, šokolādi, alkoholu;
  • Cilvēkiem, kuri bieži izjūt nervu spriedzi, stresu;
  • Ja tiek lietots nepilnvērtīgs uzturs un liels sāls daudzums;
  • Ja paaugstināts sirds problēmu attīstības risks, kā arī sirds un asinsvadu veselības uzturēšanai;
  • Augsta enerģijas līmeņa un darbaspējas uzturēšanai;
  • Ātrāk atgūties no slodzes un stresa.

Kālija-Nātrija sūknis

Lai šūnu iekšējais metabolisms noritētu normāli, katrai šūnai nepieciešama pastāvīga barības vielu un skābekļa piegāde, kā arī pastāvīga pārstrādes produktu izvade. Tāds divvirzienu transports notiek caur šūnu membrānu, kurai piemīt atsevišķu vielu caurlaidība.

Nātrija-Kālija sūknis

Zinātnieku centieni saprast, kā tieši strādā šūna, noveda pie nātrija-kālija sūkņa atklāšanas – mehānisma, kas nepārtraukti atsūknē no šūnas nātriju un piepilda tajā kāliju, radot noteiktu šo abu elementu koncentrāciju atšķirību abās membrānas pusēs.

Tas ir nepieciešams nosacījums pašiem svarīgākajiem dzīvības procesiem: vadot nervu impulsus šūnās, nodrošinot veselu sirds ritmu un ūdens-sāļu līdzsvaru, kā arī – šūnu vielmaiņas regulāciju.

Galvenokārt, PentoKans tas ir kālija avots. Mūsu uzdevums bija šo makroelementu pasniegt maksimāli bioloģiski pieejamā formā. Putojošās tabletes, izšķīstot ūdenī veido divas organiskas kālija formas – citrātu un askorbātu.  Tādējādi tiek sasniegta bioloģiskā pieejamība aptuveni 97,5%

PentoKana formulaVitamīnam C, savukārt, ir svarīga transportētāja loma PentoKana formulā (tā heterocikliskās struktūras dēļ), veicinot ātru un efektīvu kālija nogādāšanu šūnā.

Riboze – vēl viena PentoKana aktīvā sastāvdaļa – palielina ATF molekulu sintēzi. ATF (adenozīntrifosforskābe) – enerģijas avots organismā, kura aptuveni par trešdaļu tiek izmantot nātrija – kālija sūkņa normālas darbības uzturēšanai.

Šī iemesla dēļ kālija saturs šūnā vistiešākā veidā ir saistīts no ATF līmeņa. Ja ir zems ATF kālija kanāls tiek pilnībā atvērts un kālijs ātri iziet ārā, šūnas aktivitāte krītas. Ja ir augsts ATF līmenis, kanāls tiek noslēgts, kas nodrošina kālija rezervju un šūnas aktivitātes un tās normālas darbības saglabāšanos.

Aktīvo komponenšu darbība

Kālijs – elements, kura nozīmi ir grūti pārvērtēt. Tas ir visos starpšūnu šķidrumos un palīdz normalizēt skābju un sārmu līdzsvaru. Kālijs ir svarīgs sirds veselībai, samazina miokarda vadāmību. Tā koncentrācijas samazināšanās asinīs paaugstina aritmijas attīstības risku. No šī minerāla līmeņa organismā lielā mērā ir atkarīgas mūsu darbaspējas un enerģija; ja tas ir samazinātā daudzumā (fiziskas pārslodzes, aktīvas smadzeņu darbības aktivitātes, stresa, nesabalansēta uztura dēļ) cilvēks izjūt spēku izsīkumu un ātri nogurst.

C vitamīns – veselībai ļoti svarīgs vitamīns, kam piemīt antioksidanta īpašības. Ja jūs dzīvojat aktīvu dzīvesveidu, saspringti strādājat, bieži izjūtat stresu vai dzīvojat nelabvēlīgos apstākļos, tad jums ir nepieciešams šis vitamīns. C vitamīns palīdz apgādāt ar skābekli muskuļus un audus, piedalās kolagēna sintēzē, veicina labāku olbaltumvielu uzsūkšanos. Pateicoties tam, organisms atjaunojas pēc slodzes un stresa. Tāpat arī C vitamīns veicina organisma aizsardzību no priekšlaicīgas novecošanās.

Riboze – nepieciešama ATF (Adenozīntrifosforskābe) molekulu sintēzei, ar kuras starpniecību visas mūsu organisma šūnas saglabā un izmanto enerģiju bioķīmiskajām reakcijām. Riboze ir īpaši svarīga sportistiem: ATF koncentrācija šūnās pēc treniņiem (vai citas stresa situācijas) būtiski samazinās, bet papildus ribozes uzņemšana palīdz atjaunot enerģijas rezerves.

Sastāvs

Kālijs (hidrokarbonāts) 420 mg, Vitamīns С (L-askorbīnskābe) 100 mg, Riboze 20 mg

Lietošana

Sākotnēji labāk sākt ar 1/4 tableti dienā, un pakāpeniski palielinot devu līdz 1 tabletei. Tableti izšķīdina 60 ml ūdenī, lietot no rīta tukšā dūšā, 1h pirms ēšanas. Efekta pastiprināšanai var arī dzert uzreiz 1-2 tabletes. Var dzert no 1 līdz 3-4 tabletēm dienā. Pēc PentoKana izdzeršanas parādās spēka pieplūdums, nostabilizējas asinsspiediens (ja bija pazemināts – tad kļūst normāls, ja paaugstināts, tad samazinās), pazūd sirds ritma traucējumi.

Rekomendējam konsultācijai sazināties ar mums, jo devas var tikt pielāgotas jūsu sākotnējam veselības stāvoklim.

PentoKana rezultāti

Foto no Vladimira Podhamutņikova (medicīnas zinātņu doktors) uzstāšanās Forumā: pirksta asins plūsma kapilāros Pirms un Pēc PentoKana izdzeršanas – atšķirība ir būtiska.

Kapilāru rezultāti pirms un pēc Pentokan

V. Podhamutņikovs: “… Kālija-Nātrija sūknis visās šūnās darbojas vienādi, tāpēc notiek darbības uzlabojumi visās šūnās. Bet, pirmkārt, tas ietekmē sirds darbību, kā visvairāk noslogoto orgānu.

PentoKana un H-500 antioksidanta autors, zinātnieks Robert Thiedemann: PentoKans – šūnu jaunības un veselības atslēga (krievu valodā)

Prezentācija

PentoKana rezultāts: tūskas mazināšanās

Kā iegādāties PentoKans?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top