Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.04.2024

Super Flora

Super-Flora

Super Flora, prebiotiķi, probiotiķi

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

«Super Flora» – augstas efektivitātes simbiotiķis, kas satur sabalansētu probiotiķu kombināciju (Bifidobacterium longum un Lactobacillus acidophilus) un prebiotiķi (inulīnu), kas nodrošina zarnu trakta mikrofloras veiksmīgu atveseļošanu. Lakto- un bifidobaktēriju attiecības atbilst pārtikas sistēmas īpašībām, bet inulīna klātbūtne paaugstina probiotiķu efektivitāti un galvenais, veicina paša organisma mikrofloras augšanu.

Super Floras īpašības

  • Atjauno zarnu trakta veselu mikrofloru
  • Kavē disbakteriozes, meteorisma, smaguma sajūtas kuņģī attīstību
  • Uzlabo vielmaiņu un gremošanu
  • Veicina labo vielu un barības vielu uzsūkšanos
  • Veicina savas, veselas zarnu trakta mikrofloras attīstību
  • Iesaka pie saindēšanās ar pārtiku vai alerģijas, zarnu trakta infekcijām

Aktīvo komponenšu darbība

Probiotiķi

Probiotiķi – tie ir dzīvi mikroorganismi, kas ir organisma mikrofloras pamatā, uztur optimālu derīgo baktēriju attiecību un nomāc patogēno baktēriju attīstību zarnu traktā, uzlabo organisma funkciju. Aktīvākie un vērtīgākie probiotiķi ir bifidobaktērijas (longum) un laktobaktērijas (acidofilus).

Bifidobaktērijas

Bifidobaktērijas (Bifidobacterium longum) – lielākā zarnu trakta derīgo baktēriju grupa. Zīdaiņu mikroflorā to daudzums sasniedz 80-90%.

Šīs baktērijas kavē kaitīgo patogēno un nosacīti patogēno baktēriju vairošanos kuņģa un zarnu traktā, pasargājot organismu no zarnu infekcijas un rūgšanas procesu attīstības zarnu traktā. Kopā ar citiem derīgajiem mikroorganismiem tie aktīvi piedalās gremošanas procesā, paātrinot olbaltumvielu un ogļhidrātu šķelšanu, un uzlabo barības vielu uzsūkšanos, izstrādā savus fermentus kvalitatīvai pārtikas sagremošanai.

Bifidobaktērijas aktīvi piedalās daudzu vitamīnu – K, B grupas, tai skaitā В3 un В9, neaizvietojamo aminoskābju sintēzē, veicina labāku kalcija un D vitamīna uzsūkšanos. Šīs baktērijas aktīvi izstrādā pienskābi, kas arī nomāc patogēno mikrofloru kuņģa un zarnu traktā. Pateicoties bifidobaktērijām, organismā mazinās alerģiskās reakcijas, tiek stiprināta imunitāte, normāli sāk strādāt gremošanas sistēma.

Laktobaktērijas

Laktobaktērijas (Lactobacillus acidophilus) atšķirībā no bifidobaktērijām dzīvo visās kuņģa un zarnu trakta daļās. Pats nosaukums Lactobacillus tiek tulkots no latīņu valodas kā „baktērija, kas dzīvo pienā”. Patiesībā, laktobaktērijām ar piena produktiem nav nekāda sakara. Tieši pretēji, šie mikroorganismi speciāli tiek pievienoti sieros, kefīros, jogurtos un rūgušpienā, lai sanāktu labi piena un skābpiena produkti.

Laktobaktērijas ir ļoti svarīgas ne mazāk svarīgo bifidobaktēriju normālai dzīvotspējai. Daudzi eksperimenti pierādīja, ka, ja laktobaktērijas zarnu traktā vispār nav vai to ievērojami trūkst, agri vai vēlu būtiski samazināsies bifidobaktēriju daudzums.

Līdzīgi kā bifidobaktērijas, arī laktobaktērijas nomāc patogēno floru un seko līdzi labās mikrofloras līdzsvaram. Tās efektīvi cīnās ar bīstamo helikobakter pylori, kas vainojama pie gastrīta, kuņģa čūlas, kandidas, streptokoku un stafilokoku attīstības.

Viens no svarīgākajiem laktobaktēriju uzdevumiem ir piedalīšanās imūnsistēmas veidošanā. No vienas puses, tās piestiprinās pie tievās zarnas epitēlija, stiprinot tā barjeras un aizsardzības funkcijas. No otras puses – piedalās imūnšūnu veidošanā, pateicoties kam paaugstina organisma noturību pret nelabvēlīgiem faktoriem (respiratorām infekcijām) un uztur veselu imunitāti.

Abu veidu derīgie mikroorganismi (bifido- un laktobaktērijas) stiprina organisma detoksikācijas īpašības, mazina sekas pēc saindēšanās ar medikamentiem, nekvalitatīvas pārtikas, mazina meteorismu, smaguma sajūtu kuņģī, sliktu dūšu.

Prebiotiķi

Prebiotiķi – augu izcelsmes šķiedrvielas, vai arī tā dēvētās pārtikas šķiedras (atrodas lielākajā daļā dārzeņu), labvēlīgi ietekmē organisma mikrofloru. Pirmo reizi termins „prebiotiķi” (1995) izdomāja pārtikas mikrobioloģijas profesors Glens Gibsons (Redingas universitāte, Anglija). Viņš arī izvirzīja sekojošu definīciju: prebiotiķi – tās ir nepārstrādājamas pārtikas sastāvdaļas, kas uzlabo veselību, pateicoties vairāku veidu derīgo baktēriju augšanas stimulācijai vai to aktivitātei resnajā zarnā. Vēlāk ārsts M. B. Roberfroid (2007) noteica prebiotiķus kā zarnu trakta mikroorganismu daļēji pārstrādājamas pārtikas sastāvdaļas, kas maina mikrofloras sastāvu un aktivitāti, veicinot pašsajūtas uzlabošanos

Sastāvs

Bifidobacterium longum 3×109, inulīns 25 mg, Lactobacillus acidophilus 2×109.

Lietošana

Pieaugušajiem Super Flora pa 1 kapsulai 3 reizes dienā, vēlams 20 minūtes pirms ēšanas tukšā dūšā.

Kā iegādāties Super Flora?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top