Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 17.06.2024

Ūdens – mūsu dzīves pamats

Ūdens nozīme cilvēka organismā

“Dzīvs organisms – tas ir atdzīvināts ūdens”. Šādu raksturojumu ūdenim devis Leonardo da Vinči.

Ja vairākiem cilvēkiem uzdot jautājumu: “Kā jums šķiet, kas cilvēkam vajadzīgs lai dzīvotu?”, var saņemt pilnīgi dažādas atbildes. Un tās visas būs pareizas, jo katram cilvēkam pilnvērtīgai dzīvei ir nepieciešams ļoti daudz. Taču ir dažas lietas, bez kurām nav iespējama pilnvērtīga cilvēka organisma dzīvība! Un tās ir: GAISS, ŪDENS un ĒDIENS.

Tieši šie produkti, kurus mēs saņemam no ārējās vides, sniedz mums enerģiju un mundrumu, proti, pilnvērtīgu, aktīvu un ilgu dzīvi.

Mūsu veselība, ilgmūžība, darbaspējas vistiešākā veidā ir atkarīgas no ūdens un uztura kvalitātes un tā, kādu gaisu elpojam.

Mūsu dzīves pamats – ūdens. 2/3 Zemes virsmas ir klātas ar ūdeni! Ūdens – pēc svarīguma pakāpes ir otrā viela uz Zemes pēc skābekļa. Bez ūdens cilvēks var nodzīvot vien trīs dienas.

Mūsu organisms divas trešdaļas sastāv no ūdens:

 • Smadzenes – līdz 90% ūdens
 • Asinis – līdz 85% ūdens
 • Plaušas – līdz 83% ūdens
 • Nieres – līdz 79% ūdens
 • Sirds – līdz 73% ūdens
 • Muskuļi – līdz 72% ūdens

Atceraties folkloru: dzīvs un miris ūdens; “…nedzer no peļķes – par kazlēniņu kļūsi…”. Senos ciemus cēla pie upēm, akas ar avota ūdeni bija labas ražas un labklājības garants. Ūdens… Mūsu senči piešķīra milzīgu nozīmi tā kvalitātei un piedēvēja tam dziedinošas īpašības.

8 iemesli dzert ūdeni

Pretsāpju līdzeklis

Migrēna, galvassāpes, sāpes jostasvietā, locītavās un muskuļos kā arī citas lokālas sāpes – var būt brīdinājums par atūdeņošanos konkrētā organisma daļā. Cilvēka asinis 85% sastāv no ūdens, kad ir atūdeņošanās, tās sabiezē un palielinās slodze visam organismam.

Enerģija

Ūdens nozīme ir svarīgākais enerģijas avots ķermenī, tas palīdz piegādāt skābekli katrai organisma šūnai, attiecīgi uzlabojot vielmaiņu. Ja organismam un šūnām trūkst skābeklis, mēs sagurstam, bet mūsu darbaspējas uzreiz samazinās.

Svara kontrole

Ūdens paātrina vielmaiņu un mazina izsalkuma sajūtu. Ūdens nesatur kalorijas un paaugstina jebkuru diētu iedarbību. Un tā ir taisnība. Ūdens lietošana palīdz aktīvāk dedzināt taukus. Eksperimenti pierāda, ka ūdens glāze paātrina vielmaiņu par 30%, bet viens litrs ūdens palīdz atbrīvoties no 100 liekām kalorijām. Savukārt 100 kalorijas dienā, ir 3 000 kalorijas mēnesī un 36 000 kalorijas gadā, kas ir ekvivalents 5 kilogramiem zemādas tauku, neveicot nevienu soli uz skrejceliņa!

Laba gremošana

Ūdens iedarbojas uz visu kuņģa zarnu traktu. Tas paātrina vielmaiņu, nodrošina optimālu kuņģa sulas sekrēciju un fermentu darbību. Kad tas nenotiek, ir gremošanas traucējumi, kā rezultātā var rasties smaguma sajūta kuņģī un vēdera pūšanās. Kā arī ūdens palīdz zarnu traktam izvadīt no tā visu nevajadzīgo, novēršot aizcietējumus.

Veselas locītavas un muskuļi

Ūdens piedalās olbaltumvielu sintēzē muskuļos, pateicoties kam mūsu muskuļi un saites ir elastīgas. Locītavu skrimšļu audos arī ir daudz ūdens, kas no vienas puses nodrošina locītavu stingrību un tvirtumu, kā arī pilda amortizatora lomu, ļaujot locītavām izturēt lielāku slodzi. Ūdens deficīta gadījumā samazinās locītavu šķidruma izstrāde, kas noved pie locītavu stīvuma un ierobežotām kustībām.

Regulē ķermeņa temperatūru

Ūdenim piemīt augsta siltumietilpība un siltum vadāmība, tas atdzesē ķermeni 14 reizes spēcīgāk kā gaiss. Cilvēka ķermenī 1 stundas laikā veidojas tik daudz siltuma, cik nepieciešams, lai uzvārītu 1 litru ledusauksta ūdens. Un ja ķermenis būtu siltumu necaurlaidīgs futlāris, tad jau pēc stundas ķermeņa temperatūra paceltos aptuveni par 1.5°С, bet pēc 40 stundām sasniegtu ūdens vārīšanās līmeni! Tieši tāpēc ūdens ir nepieciešams organismam, lai uzturētu vienmērīgu ķermeņa temperatūru mainīgas ārējās vides apstākļos. Ūdens ir svarīgs organisma atdzesēšanai termālās pārkaršanas apstākļos.

Vesela āda

Atūdeņošanās samazina ūdens daudzumu šūnā, kas noved pie kolagēna zuduma. Rezultātā āda zaudē tvirtumu. Ādas mitrināšana izmantojot krēmus, eļļas un losjonus var palīdzēt, taču labāk ir nepieļaut kolagēna zudumu. Tāpēc mitriniet savu ādu no iekšas. Ūdens «padzirdīs» un mitrinās ādu, attīrīs to no toksīniem, paaugstinās tvirtumu un elastību! Pietiekošs ūdens daudzums veicina toksīnu izvadi, kavē ādas novecošanos un grumbu parādīšanos.

Atbrīvošanās no toksīniem

Ūdens nepieciešams normālai aknu un nieru – galveno organisma «filtru» normālai funkcionēšanai. Ūdens palīdz izvadīt no organisma šlakvielas un toksīnus.

Pilnvērtīgai organisma funkcionēšanai, attiecībā uz ūdeni ir tikai 2 prasības: dzeramā ūdens DAUDZUMS un tā KVALITĀTE.

Ikdienā izdzeramā ūdens daudzumu nosaka pēc formulas: jūsu svara kg x 0,30ml (pat 0,40ml). Un jūs iegūsiet individuālo jūsu organismam nepieciešamo ūdens daudzumu diennaktī.

Kāds ūdens mums ir nepieciešams?

Lai nodrošinātu organisma nepieciešamību pēc ūdens, tiek izvirzītas sekojošas prasības:

 1. Ūdens fizioloģiskā pilnvērtība
  Fizioloģiski pilnvērtīgs ūdens – tas ir dzeramais ūdens, kas satur optimālu mikro-makro elementu daudzumu un sniedz cilvēka organismam labvēlīgu fizioloģisku iedarbību. Tikai tāds ūdens nodrošina nepieciešamo ūdens un sāļu, un skābju-sārmu līdzsvaru. Attīrīts dzeramais ūdens (krāna, pudeļu ūdens) ļoti bieži nav fizioloģiski pilnvērtīgs.
 2. Minerālu līdzsvars
  Noteikts mikro-makro elementu daudzums ir nepieciešams visa organisma normālam stāvoklim. Tajā pat laikā, ūdens pilnībā bez mikro-makro elementiem (destilēts) kaitē mūsu organismam.
 3. Garšas īpašības
  Ūdens garša un smarža ir atkarīga no ķīmiskā sastāva, ko nosaka vielas, kas atrodas dabas avotu ūdeņos vai kuras pievieno apstrādes procesā.
  Ūdens kvalitāti ietekmē arī hlora pievienošana un citas ūdens dezinfekcijas metodes.

Ja ir ūdens deficīts organismā?

Kad organisms ir atūdeņojies par:

 • 1% – parādās slāpes;
 • 2% – trauksmes sajūta, mazinās apetīte un darbaspējas;
 • 4% – nelabums, galvas reibonis un nogurums;
 • 6% – traucēta koordinācija un runas spēja;
 • 10% – tiek traucēta termoregulācija un sāk iet bojā šūnas;
 • 11% – organisms piedzīvo nopietnas izmaiņas, un nepieciešama medicīniska palīdzība;
 • ja par 20% – var iestāties nāve.

Vairumā gadījumu, tieši atūdeņošanās ir galvenais cilvēka novecošanas iemesls. Tādēļ ūdens nozīme mūsu eksistencei nav pat apspriežama.

Lasiet vairāk par atūdeņošanās simptomiem organismā.

Dzīves laikā mēs pamazām samazinām tīra ūdens lietošanu, nomainot to ar sulām, kafiju, tēju un gāzētiem dzērieniem. Piemēram: skārdenē ar gāzētu dzērienu ir 35 grami cukura un 140 kalorijas. Bet glāzē tīra ūdens, cukurs un kalorijas nav.

Katrai mūsu organisma šūnai ir nepieciešams tieši ūdens. Mēs taču nemazgājam galvu ar sulām vai traukus ar zupu?

30 paciņas Coral-Mine – tie ir 45 litri ūdens, kam piemīt visas nepieciešamās īpašības!

Minerālu kompozīcija Coral-Mine spēj mainīt ūdens fizikāli ķīmiskās īpašības. Coral-Mine:

 • labs dabas izcelsmes sorbents;
 • maina skābju sārmu līdzsvaru radot sārmainu vidi. Tāpēc koraļļu ūdens pH ir ar viegli sārmainu reakciju. Šāds ūdens veicina vispārējā organisma stāvokļa atjaunošanu un uzlabošanu;
 • minerālu jonizētā forma padara ūdeni vērtīgu un unikālu pēc pieejamības organismam.

Coral-Mine normalizē minerālu līdzsvaru organismā un uzlabo dzīvībai svarīgo sistēmu darbību. Magnijs un kalcijs efektīvi atjauno balsta un kustību aparāta darbību un veicina kaulu audu un saistaudu atjaunošanos. Kopā ar nātriju uztur sirds un asinsvadu sistēmas veselību. Magnijs ne tikai piedalās nervu impulsu nodošanā, bet arī normalizē nervu sistēmas darbību – palīdz noņemt depresijas stāvokli. C vitamīns sniedz antioksidantu iedarbību un kavē priekšlaicīgu organisma novecošanos. Jāpiebilst, ka šāds produktu salikums veido sinerģiju. Proti, katra komponenta vērtīgā iedarbība šādā kombinācijā pastiprinās. Bagātais, laika gaitā pārbaudītais koraļļa dabas sāļu komplekss regulē minerālu līdzsvaru organismā, normalizē dzīvībai svarīgo sistēmu un orgānu darbību.

Coral-Mine vērtīgie minerāli, izšķīdināti ūdeni, uzsūcas ievērojami ātrāk, pilnvērtīgāk un vieglāk. Šī īpašība ļauj organisma šūnām uzņemt ūdeni bez papildus piepūles, lai papildinātu šūnu iekšējās un ārējās rezerves. Coral-Mine padara ūdeni mīkstāku, garšīgāku, vērtīgāku. Dzert ūdeni ar Coral-Mine ir viegli un patīkami.

Olga Butakova: Ūdens nozīme. Lai pēc tam nav jāplēš sev mati (Krievu valodā)

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top