Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 09.09.2021

Vitas rezultāti triju mēnešu laikā

Vitas rezultāti triju mēnešu laikā

Mani sauc Vita, esmu no Latvijas un man ir 48 gadi. Mana foršā, šarmantā trenerīte ir Zane Jirgensone, kura visu šo laiku ir bijusi kopā ar mani. Prieka avots un atbalsts šajā periodā, kad vēlējos sakārtot savu organismu. Sākums laikam kā jau visām sievietēm bija janvāris, kad pēc Ziemassvētku kāpostiem un pīrāgiem sapratu, ka kaut kas ir jādara. Punktu pielika fotogrāfija, kurā izskatījos briesmīgi (tagad šķiet, kā uzpūsts balons). Sapratu, ka kaut kas ir jādara, tas tā nevar turpināties.

Svars 109 kg, aizdusa, enerģijas trūkums tas traucēja dzīvot. Tad nu ar Zanīti kopīgiem spēkiem ķērāmies tam vērsim pie ragiem. Protams nebija viegli. Vēlās vakariņas bija jānomaina pret ko vieglāku, jāatsakās no saldumiem, jāiemācās iepirkties, lai veikala iepirkumu grozā nejauši neielieku ko lieku.

Pa šo laiku no Janvāra mēneša līdz aprīlim esmu iemācījusies dzert 2 litrus ūdens dienā, kam pievienots Coral-Mine ar H-500. No rīta vai vakarā viena ēdienreize tika aizstāta ar Daily Delicious Beauty Shake. Esmu izgājusi Koral-Detoks un zarnu trakta attīrīšanas programmu, papildus lietoju grifoniju un magniju.

Pēc Kolo-Vada Plus programmas jūtos jau pavisam viegliņa un tīriņa, kā saka Zanīte, tas bija pats trakākais uz ko “parakstījos”, bet ar super rezultātiem. Uz doto brīdi mans svars ir krities no 109 kg uz 101 kg. Apkārtmērs mainījies no 120 cm uz 113 cm, vēdera apkārtmērs no 138 cm uz 117 cm. Esmu kļuvusi mierīgāka, pirms tam biju stresaina un kašķīga. Bezmiegs pārvērties par dziļu miegu, tūska pazuda kā nebijusi, nogurums pārvērties enerģijā. Vairs nemoka aizdusa kāpjot uz 4 stāvu, jeb ejot uz darbu.

Esmu iztikusi bez jebkādām galvas sāpēm un ekzēmām utt. Ja neskaita to, ka sākumā likās guļu un guļu, un cik var gulēt. Biju nesaprašanā. Ar Zanes palīdzību vienmēr un jebkurā laikā esmu uzzinājusi par sev nezināmo un nesaprotamo. Varu pateikt paldies Zanei Jirgensonei par atbalstu un iedrošinājumu, uzmundrinājumu, jo bez Zanītes palīdzības nekas nebūtu un viena es netiktu galā. Protams viss turpinās! Priekšā vēl ir cītīgs darbs un es nepadošos!

Kā iegādāties produkciju?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top