YoutubeInstagram

Neatkarīgais izplatītājs coral-club.com

Olga Butakova

Olga ButakovaOlga Butakova – ārste ar 30 gadu praksi. Pedagoģisko zinātņu Doktore, ANO Starptautiskās Informatizācijas Akadēmijas akadēmiķe; Maskavas Veselības Atjaunošanas institūta dibinātāja un galvenā ārste. Ir vadījusi un praktiski izstrādājusi apmācību sistēmas metodes un veidus veselības saglabāšanai tikai un vienīgi ar dabīgiem līdzekļiem un dabas produktiem.

“Starptautiskās Veselības Akadēmijas” dibinātāja un rektore, Koraļļu Kluba (Coral Club International) Zelta Meistare.

Vairāk nekā 50 mācību līdzekļu un populāru grāmatu autore.

Piedalījās dokumentālās filmas “Sargieties, ēdiens!” radīšanā, kurā pēta jautājumus, par rūpnīcas pārtikas ražošanu ar ķīmiskām piedevām.

Olga Butakova:

“Strādājot kā praktizējoša ārste vairāk nekā 30 gadus, es esmu izvēlējusies profilaktisko medicīnu, kura saistīta ar dabīgiem veselības atjaunošanas līdzekļiem; kā perspektīvāku un drošāku medicīnas tendenci. Uzkrājot darba pieredzi, es sāku saprast, ka labākais veids lai novērstu slimības ir dzīvot veselīgu dzīvesveidu, kurš veicina veselību un apmācīt citus. Tādā veidā cilvēki ir kļuvuši vairāk informētāki par to, kā rūpēties par savu personīgo veselību.

Uzzinot par Coral Club kompāniju, es viennozīmīgi varu teikt, ka es nekad neesmu redzējusi tik daudz cilvēkus, kuriem ir vēlme apgūt metodes un veidus veselības uzturēšanai; vēlme iemācīties palīdzēt citiem cilvēkiem, lai spētu izmantot visu produkcijas klāstu pareizi un efektīvi.”

Olga Butakova zināšanas pasniedz tā, lai ikviens, arī bez medicīniskās izglītības, varētu viegli saprast un pielietot gūtās teorētiskās zināšanas praktiski savai, savu tuvinieku un apkārtējo cilvēku veselības sakārtošanai un uzturēšanai.

Ja arī Jūs vēlaties dzīvot pilnvērtīgi veselu dzīvi, sākt rūpēties par savu un tuvinieku veselību, un palīdzēt citiem cilvēkiem. Tad laipni aicināti Koraļļu Klubā! Sazināties ar mani varat šeit.

error: Alert: Content is protected !!