Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 17.06.2022

Sinerdžaizers ar apelsīna un mango garšu

Sinerdžaizers ar apelsīna un mango garšu, Synergizer

Synergizer orange & mango (2130)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Sinerdžaizers (Synergizer) – sabalansēts enerģijas dzēriens ar izteiktu augļu-citrusu garšu. Enerģijas dzēriena sastāvā ietilpst komponenti efektīvai enerģijas izstrādei: B grupas vitamīni, minerāli (magnijs, nātrijs un hroms), guarānas un zaļās tējas ekstrakti, L-karnitīns, aminoskābju kompleksi un ogļhidrāti. Dabīgais kofeīns no guarānas un zaļās tējas ekstraktiem nodrošina enerģijas pieplūdumu bez sintētiskajam kofeīnam piemītošajiem blakusefektiem, kas parasti ir enerģijas dzērienu sastāvā.

Sinerdžaizera īpašības

  • Sniedz spēku un motivāciju – sportam, darbam, mācībām;
  • Uzlabo galvas smadzeņu darbību: atmiņu, apķērību, reakciju, koncentrēšanās spēju;
  • Uzlādē ar enerģiju bez jebkādām blakusparādībām: nervu pāruzbudinātību, stresu, spēku izsīkumu.

Sinerdžaizers ieteicams visiem, kas:

  • Vēlas uzlabot savas darba spējas, kā arī iegūt možumu un enerģiju;
  • Ir nepieciešama papildus motivācija sporta treniņiem un aktīvām nodarbēm;
  • Vēlas atrast veselīgu kafijas un standarta enerģijas dzērienu alternatīvu.

Aktīvo komponenšu darbība

Vitamīni

Vitamīns B1 (Tiamīns) aktīvi piedalās vielmaiņas procesos. Ir nepieciešams, lai pārvērstu ogļhidrātus enerģijā un normālai centrālās nervu sistēmas darbībai (piedalās acetilholīna biosintēzē – mediatora, kas atbild par impulsu pārraidi centrālajā nervu sistēmā). Tiamīna lietošana uzlabo kognitīvās funkcijas, tai skaitā atmiņu un attapību, palīdz stabilizēt emocionālo stāvokli.

B grupas vitamīniVitamīns B2 (Riboflavīns) ir nepieciešams, efektīvai enerģijas izstrādei. Viņš piedalās olbaltumvielu, ogļhidrātu un lipīdu apmaiņas procesos, kā arī ATF molekulu sintēzē.

Vitamīns B3 (Niacīns, Vitamīns PP) svarīgs normālai vielmaiņas uzturēšanai un enerģijas apmaiņai. Piedalās nozīmīgākajos oksidēšanās-atjaunošanās reakcijās. Nodrošina maigu sedatīvu iedarbību, palīdz uzlabot garīgo stāvokli, uzbudinājuma un stresa gadījumā. Nikotīnskābi pielieto profilaktiskos nolūkos, lielo fizisko un garīgo slodžu laikā.

Vitamīns B5 (pantotēnskābe) veicina efektīvu CNS darbību (piedalās centrālās nervu sistēmas mediatoru, neiromediatoru sintēzē). Stimulē galvas smadzeņu darbību, veicina koncentrēšanās spēju, atvieglo vieglus depresijas traucējumus. Pantotēnskābe piedalās ogļhidrātu, olbaltumvielu un lipīdu apmaiņā. Tās uzņemšana uzlabo vispārējo tonusu, paaugstina izturību.

Vitamīns B6 (Piridoksīns) ir nepieciešams pilnvērtīgai organisma funkcionēšanai. Galvenais piridoksīna uzdevums – nodrošināt aminoskābju apmaiņu, kas ir pamats olbaltumvielu izveidei. Palīdz uzturēt sirds un asinsvadu sistēmas veselību.

Minerāli

Magnijs aktīvi iesaistās ogļhidrātu metabolismā un enerģijas apmaiņā. Tas uzlabo sirds muskuļa asins apgādi un palīdz regulēt arteriālo spiedienu. Magnijs, kurš ir atbildīgs par vairāk nekā 400 vielmaiņas reakcijām organismā, ir labākais “palīgs” sporta nodarbībās; tā uzņemšana ir saistīta ar paaugstinātu muskuļu spēku.

Hroms — vitāli svarīgs mikroelements, kurš ir daļa no visu orgānu un audu šūnām. Piedalās tauku un ogļhidrātu vielmaiņu regulācijā. Palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs, labvēlīgi ietekmē sirds muskuli un asinsvadus.

minerāli magnis, nātrijs un hroms

Pētījumi liecina, ka hroms mazina tieksmi pret cukuru, ļaujot vieglāk veikt zema ogļhidrātu satura diētas. Tas veicina paatrinātu vielmaiņu un lieko tauku sadedzināšanu pie fiziskas slodzes, vienlaikus palīdzot novērst muskuļu masas zudumu pie ierobežotas kaloriju diētas.

Nātrijs — dzīvībai svarīgs mikroelements, elektrolīts. Svarīgs ūdens-sāls apmaiņas un asinsspiediena regulēšanā, nervu un muskuļu darbībai, asins glikozes un citu vielu pārnēsāšanai šūnās un ārpus tām. Saglabāt organismā normālu nātrija līmeni – ir svarīgs sportistu uzdevums, jo īpaši pie ilgstošas slodzes, kad nātrijs tiek zaudēts ilgstošas svīšanas rezultātā.

Aminoskābju komplekss

Aminoskābes – barības vielas, no kurām sastāv visas organisma olbaltumvielas. Organisms aminoskābes izmanto paša augšanai, atjaunošanai, dažādu hormonu, antivielu, fermentu izstrādei un stiprināšanai. No tām ir atkarīgs ne tikai muskuļu spēks un “massa”, bet arī fiziskā un garīgā tonusa atjaunošanās pēc treniņa.

Enerģijas dzēriensTaurīna deficīta gadījumā cieš visi vielmaiņas procesi, katrā organisma šūnā. Enerģijas dzērienos taurīna klātbūtne ir svarīga ātrai muskuļu skeleta atjaunošanai un stiprināšanai. Tas arī uzlabo asinsriti un vielmaiņas procesus sirds muskulī, atbalsta nervu sistēmu stresa situācijās, uzlabojot psiholoģisko stāvokli, mazina glikozes līmeni asinīs.

Glicīns ietekmē visu reakciju aktivitāti sintezējot enerģiju no ogļhidrātiem organismā, tāpēc pie pārmērīgas fiziskās slodzes vai stresa, tā iekšējās rezerves ātri tiek tērētas un tās nepieciešams atjaunot.

Citrulīns paātrina muskuļu atjaunošanos pēc slodzes, mazina muskuļu nogurumu, uzlabo enerģētisko apmaiņu sirds muskulī. Aktivizē arginīna sintēzes procesu, kas palīdz apgādāt muskuļus ar barības vielām un skābekli, kas labvēlīgi ietekmē vispārējo fizisko aktivitāti.

L-karnitīns

Efektīvs enerģijas stimulators. Novērš nervu pārslodzi, uzlabo fizisko izturību un smadzeņu darbību. Paātrina ogļhidrātu šķelšanu līdz pienskābei un veicina ātru to izvadīšanu no muskuļu audiem.

Augu ekstrakti

Zaļās tējas ekstrakta bioloģiskā vērtība nosaka, pirmkārt, augstu katehīnu, kofeīna (teina) un vitamīnu saturu.

Zaļās tējas katehīniem piemīt augsta bioloģiskā aktivitāte, tai skaitā antioksidantu. Viņi piedalās vielmaiņā un palīdz regulēt cukura līmeni asinīs.

Augu ekstraktiTējas sastāvā esošais kofeīns ir dabīgā kombinācija ar tanīniem, kas nodrošina tā drošāku un maigāku iedarbību uz organismu.

Zaļajā tējā ir daudz C un K vitamīni, kuri piedalās daudzos svarīgos fizioloģiskos procesos, ieskaitot glikogēna sintēzē. Zaļās tējas patērēšana palīdz uzturēt augstu tonusu un sniedz enerģiju.

Guarānas ekstrakts satur īpašus kristāliskus savienojumus, zem kopējā nosaukuma guarānīns, līdzīgi ar tējas tanīnu un kafijas kofeīnu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka guarānas ekstrakta sastāvā ietilpst mazāk agresīva kofeīna paveida, turklāt, tā stimulēšanas potenciāls ir 2-5 reizes lielāks, nekā no kafijas.

Kofeīns no guarānas un zaļās tējas uzsūcas pakāpeniski un darbojas daudz saudzīgāk. Tas notiek pateicoties vielām, kuras ir augu sastāvā.

Pateicoties tam sinerdžaizers nodrošina tonizējošu iedarbību, kura turpinās daudz ilgāk un nerada pāruzbudinātību.

Sinerģiska ogļhidrātu kombinācija + naturāli saldinātāji

Ogļhidrāti ar augstu glikēmisko indeksu – galvenais enerģijas piegādes avots organismam. Sinerdžeizera sastāvā iekļauta sabalansēta ogļhidrātu kombinācija, kas nodrošina stabilu kvalitatīvas enerģijas pieplūdi un ātru iztērētā glikogēna atjaunošanos bez straujām cukura līmeņa izmaiņām asinīs.

Ogļhidrāti + naturāli saldinātājiMaltodekstrīns – ogļhidrāts, kurš iegūts veicot fermentatīvu cietes šķelšanu. Hidrolīzes rezultātā tā molekulas tiek sadalītas uz dekstrīniem – polisaharīdi ar daudz īsāku polimēru ķēdi nekā cietei. Maltodekstrīns kalpo kā kvalitatīvs enerģijas avots treniņa laikā, nodrošinot ātru patērētā glikogēna atjaunošanos, un stabilu, vienmērīgu glikozes uzņemšanu organismā bez straujām cukura līmeņa pārmaiņām asinīs. Bieži tiek pievienots sporta uzturā, uzlabojot produkta enerģētisko vērtību un uzlabojot tā tekstūru.

Glikoze ir vienkāršs ogļhidrāts, universāls enerģijas avots vielmaiņas procesiem cilvēka organismā. Piedalās ATF (“dzīves degvielas”) molekulu sintēzē, veido “ogļhidrātu depo” – enerģijas rezervi. Stabils glikozes līmenis ir īpaši svarīgs atlētiem, kuri paaugstinātā daudzumā, intensīvi patērē to fiziskās slodzes laikā.

Saharoze – vienkāršs ogļhidrāts, glikozes un fruktozes disaharīds. Tās patēriņš novērš glikogēna ogļhidrātu krājumu izsīkumu aknās, palīdz novērst nogurumu. Šī iemesla dēļ lielākā daļa sporta dzērienu enerģijas krājumu kompensēšanai satur saharozi, vai saharozes un glikozes maisījumu. Tās patēriņš palīdz palielināt izturību un vieglāk izturēt ilgstošu un intensīvu fizisko slodzi.

Stevioglikozīds – dabīgs, diētisks saldinātājs. Tas ekstrakts no stēvijas auga lapām (“medus zāle”), kurš ir simtiem reižu saldāks par cukuru, bet tai skaitā drošs priekš diabētiķiem.

Eritritols – vēl viens dabīgas izcelsmes, diētisks saldinātājs, praktiski ar nulles kalorijām.

Naturālas, gardas augļu piedevas

Naturālas piedevasSinerdžaizera spilgtā un gardā garša tiek nodrošināta no dabīgām apelsīna un mango piedevām. Nekādu mākslīgu aromatizētāju!

Sastāvs

Eritrīts (saldinātājs), saharoze, kukurūzas ciete, glikoze(dekstroze), dabīgs mango aromatizētājs, dabīgs apelsīna aromatizators, citronskābe (skābuma regulators), taurīns 600 mg, apelsīnu augļu pulverīts, magnijs(citrāts) 50.4 mg, L-citrulīns (malāts) 315 mg, L-karnitīns (tartrāts) 300 mg, mango augļu pulveris, D- glikoronolaktons 300 mg, ābolskābe (skābuma regulētājs), L-glicīns 200 mg, silīcija dioksīds (pretsalipes viela), nātrijs (citrāts), saulespuķu eļļa, stevioglikozīdi (saldinātājs), zaļās tējas ekstrakts 50 mg, guarānas ekstrakts 50 mg, PP vitamīns 16 mg, beta-karotīns, pantotēnskābe 5 mg, B6 vitamīns 1.4 mg, B2 vitamīns 1.4 mg, B1 vitamīns 1.1 mg, hroms (pikolināts) 50 mkg.

Lietošana

Sinerdžaizera pagatavošana ir ļoti vienkārša. Izšķīdiniet 25 gr. pulvera (1 mērkarote) 1 ūdens glāzē (250 ml).

Kā iegādāties Sinerdžaizers?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top