Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 01.04.2024

Abrikotab C

Abricotab C

Abrikotab C

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

“Abrikotab C” apvieno aprikožu un C vitamīna labvēlīgās īpašības un ir īpaši noderīga nesabalansēta uztura un svaigu augļu un dārzeņu deficīta gadījumā. Produkts palīdz normalizēt gremošanu un vielmaiņu, kā arī nodrošina organismu ar nepieciešamajām uzturvielām. Košļājamajām tabletēm ir patīkama garša, un tām nav nepieciešams uzdzert ūdeni, kas ievērojami vienkāršo to lietošanu.

Abrikotab C īpašības

Abrikotab kopā ar C vitamīnu palīdz:

  • atbalstīt sirds un asinsvadu veselību;
  • uzlabot gremošanu;
  • stiprināt imunitāti;
  • pagarināt aktīvo ilgmūžību;
  • veicināt E vitamīna saglabāšanu;
  • uzlabot dzelzs asimilāciju.

Produkts ir piemērots pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma, tas satur daudzveidīgu uzturvielu kompleksu vispārējai organisma nostiprināšanai.

Aktīvo komponenšu darbība

Liofilizēts kaltētu aprikožu pulveris

Liofilizācijas metode (iepriekš sasaldēta produkta žāvēšana vakuumā) ļauj saglabāt maksimāli daudz noderīgu vielu, atšķirībā no tradicionālās žāvēšanas un konservēšanas.

Aprikozes

Aprikozes – bagātīgs, veselības uzturēšanai nepieciešamo fitonutrientu avots. Tās satur vitamīnus (beta-karotīnu, B grupas vitamīnus, C, P un PP vitamīnus), kā arī luteīnu un zeaksantīnu, minerālvielas (kāliju, magniju, dzelzi, varu, kalciju, fosforu un jodu), šķiedrvielas. Kālija satura ziņā aprikoze ieņem vienu no pirmajām vietām starp augu valsts produktiem. Aprikozes labvēlīgi ietekmē vielmaiņu, gremošanu, uzlabo žultspūšļa un zarnu darbību, tām piemīt vispārēji spēcinoša iedarbība.

“Abrikotab C” ražošanai tiek izmantotas tikai “Šalah” šķirnes aprikozes, kas audzētas Armēnijas Ararata ielejā ekoloģiski tīrā vidē. Šī šķirne izceļas ar perfektu salduma un skābuma līdzsvaru.

C vitamīns

C vitamīna nozīme organismam ir milzīga: tas ir gan spēcīgākais antioksidants, kas pasargā šūnas no priekšlaicīgas novecošanās, gan svarīgs kolagēna sintēzes dalībnieks, kas paātrina audu dzīšanu un saglabā asinsvadu elastību. Turklāt C vitamīns uzlabo dzelzs un selēna uzsūkšanos, stiprina organisma aizsargspējas.

Sastāvs

Аprikožu (Prunus armeniaca) liofilizēts pulveris 880 mg.

C vitamīns (L-askorbīnskābe) 100 mg.

Lietošana

Bērniem no 3 līdz 17 gadiem – pa 1-2 tabletēm dienā ēšanas laikā.

Bērniem, kas vecāki par 17 gadiem un pieaugušajiem – pa 2 tabletēm 2 reizes dienā ēšanas laikā.

Ražotājvalsts

Armēnija

Kā iegādāties Abrikotab C?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

Ja vēlaties saņemt padomu par produktu iegādi vai lietošanu, lūdzu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top