Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 04.04.2024

CirkuFit

CircuPhyt

CirkuFit

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

«CirkuFit» – efektīvs, dabīgs komplekss asinsvadu veselības saglabāšanai.

CirkuFit īpašības

  • novērš varikozo vēnu paplašināšanos;
  • uzlabo mikrocirkulāciju;
  • samazina iekaisuma procesus asinsvados.

Aktīvo komponenšu darbība

Diosmīns ir ļoti noderīgs flavonoīds, ko izdala no citrusu ekstrakta. Šai vielai ir būtiska loma, lai palielinātu asinsvadu tonusu, normalizē mikrocirkulāciju, palīdzot novērst varikozo vēnu un to mazspēju. Diosmīns palielina kapilāro sieniņu tvirtumu, uzlabo venozo drenāžu, aizsargā asinsvadu sieniņas un kapilārus no iekaisuma procesiem.

Gotu kola efektīvi palīdz varikozo vēnu paplašinājumiem. Zāle satur triterpēnskābes (aziātiskās (азиатиковую), centilskābes (центиловую), centoilskābes (центоиловую)), flavonoīdus, kempferolu, kvercetīnu, kas uzlabo smadzeņu un perifēro asinsriti. Gotu kola veicina asinsvadu sieniņu elastību pateicoties kolagēna izstrādes stimulācijai, un līdz ar to paātrina bojāto asinsvadu sadzīšanu.

Zirgkastaņu sēklas satur līdz 60 % cietes, glikozīdu escīnu, proteīnu, taukskābju eļļas, katehīnus, rūgtvielas, miecvielas (8-13 %) un olbaltumvielas (8 %), arginīnu. Zirgkastaņa ir pazīstams, kā vēnu tonizējošs un pretiekaisuma līdzeklis. Tā aktīvo vielu komplekss uzlabo mikrocirkulāciju, samazina kapilāru caurlaidību un iekaisuma parādības lielajos un mazajos asinsvados, kavē stagnācijas asinīs.

Vilkābele savos augļos satur organiskās skābes, fenolkarbonskābes un triterpēnskābes, flavonoīdus, proantocianidīnus, C vitamīnu. Pateicoties šādam sastāvam, vilkābele novērš vienu no spēcīgākās vēnu sašaurinošās vielas angiotenzīna II rašanos, novēršot trombu veidošanos un uzlabojot asins plūsmu.

Divdaivu ginks ir bagāts ar ginkolīdiem, bilobalīdiem un flavonoīdiem, kas palielina asinsvadu sieniņu elastību un izturību, novērš eritrocītu un trombocītu salipšanu, novērš trombozi, ieskaitot smadzeņu un sirds asinsvados. Ginkam piemīt asinsvadu paplašinoša iedarbība, regulē asins piepildīšanu asinsvadus, uzlabo kapilāro cirkulāciju, samazina augšējo un apakšējo ekstremitāšu pietūkumu.

Melleņu ogām piemīt neparasti daudzveidīgs derīgo vielu komplekss, starp kuriem īpaša vērtība ir antioksidantiem proantocianidīniem, kas nodrošina kapilāru un lielo asinsvadu elastību un veselumu.

Sastāvs

Diosmīns (no citrusaugļu ekstrakta) 250 mg, gotu kolas garšaugu ekstrakts 100 mg, zirgkastaņu sēklu ekstrakts 100 mg, melleņu ogu ekstrakts 100 mg, vilkābeles augļu ekstrakts 60 mg, divdaivu ginka lapu ekstrakts 40 mg, palīgkomponenti.

Lietošana

Pieaugušajiem pa 1 kapsulai 2 x dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties CirkuFit?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top