Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 16.04.2024

Bosvēlija

Boswellia

Bosvēlija

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Bosvēlija sniedz komplekso atbalstu balsta, kustību sistēmai. Produkta pamatā ir tā paša nosaukuma auga ekstrakts, kurš pateicoties bosvēlijas skābju saturam, pirmām kārtām mazina iekaisuma procesus, palīdz uzlabot asinsriti muskuļu audos un stiprina skrimšļu struktūru.

Bosvēlijas īpašības

Bosvēlija palīdz:

  • mazināt iekaisuma procesus locītavās, muskuļos un skrimšļos;
  • brīdināt deģeneratīvo procesu attīstību kaulu un muskuļu audos;
  • uzlabot muskuļu asinsriti;
  • mazināt nepatīkamas, pēkšņas, asas sāpes un stīvumu locītavās.

Aktīvo komponenšu darbība

Salai guggal, shallaki, vai indiešu vīraks, – šādi Austrumos sauc Burzevas ģinšu zemos kokus, kuri aug Indijas kalnainajos reģionos. Starp visiem šo augu veidiem visvērtīgākā tiek uzskatīta tropiskā bosvēlija, vai Boswellia serrata, ko sauc eiropieši Indian Frankincense (indijas vīraks). Raksturīga bosvēlijas iezīme ir aromātisko sveķu esamība, kas satur leģendārās bosvēlijas skābes. Ne velti indieši bosvēliju dēvē par “iekaisumu cīnītāju“.

Starp visām noderīgām vielām, tai skaitā ēterisko eļļu (kampēna, pineņa), камеди, un palmitīnskābes, lielākā vērtība ir bosvēlijas skābēm, pateicoties savām pretiekaisuma īpašībām.

Pētījuma gaitā indijas zinātnieki ir atklājuši, ka lietojot bosvēliju tiek efektīvi samazinātas tūskas un sāpes, pacientiem ar reimatoīdo artrītu. Tās darbības mehānisms ir līdzīgs ar nesteroīdu pretiekaisuma līdzekļu darbības mehānismu, bet bez raksturīgām blakusparādībām. Bosvēlijas skābju iedarbības princips uz kaulu un muskuļu sistēmu ir sekojošs. Šīs skābes efektīvi bloķē leikotriēnu un hormonu vielu sintēzi, kuri ir vieni no galvenajiem mugurkaula, skrimšļa, saišu, saistaudu, periartikālā šķidruma iekaisuma faktoriem. Viņas arī novērš balto asins šūnu – leikocītu iekļūšanu skrimšļa un locītavas šķidrumā, tādējādi ne tikai veicinot iekaisuma reakcijas vājināšanos, bet arī tieši samazinot locītavu skrimšļa bojājumu pakāpi.

Bosvēlija tiek vērtēta arī par tās stiprinošo ietekmi uz skrimšļu un kaulu audu struktūru. Bosvēlijas skābes neļauj attīstīties īpašiem fermentiem, kuri iznīcina skrimšļus, samazina skrimšļa audu strukturālo komponentu izvadi caur urīnu, piemēram, hidroksiprolīna, heksozamīna un uronskābes, palēninot skrimšļa iznīcināšanu un otrādi, paātrinot reģeneratīvos procesus. Šī auga darbība ir tieši saistīta ar sāpju un locītavu pietūkumu mazināšanu.

Starp citiem atveseļošanās efektiem bosvēlijas skābes arī uzlabo asinsriti iekaisušos locītavu audos, palīdz nostiprināt un atjaunot bojātos asinsvadus, kā arī atvieglo asins un barību vielu pieejamību bojājumu vietās.

Sastāvs

Bosvēlijas ekstrakts 400 mg, papildus komponenti.

Lietošana

Pa vienai kapsulai 3 reizes dienā.

Kā iegādāties Bosvēliju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Zane Jirgensone

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Zanes Jirgensones struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top