Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 10.07.2021

Līvija Zeltiņa: Kā nutrienti izmainīja mūsu dzīvi?

Līvija Zeltiņa - Kā nutrienti izmainīja mūsu dzīvi

Mana un meitas dzīve pirms iepazīšanās ar koraļļu produktiem nebija dzīve, bet murgs.

Es vēlos pastāstīt, kā koraļļu kluba produkcija uzlaboja manu veselību un sevišķi manas meitas veselību. Koraļļu produktus mēs lietojam 3,5 gadus. Sākšu ar lielāko ieguvumu t.i. meitas atgūto veselību. Atceroties, kas notika apm. 13 gadu garumā, tas bija murgs mums abām.

13 baiļu un šausmu gadi

Apmēram 15 gadu vecumā meita saslima ar depresiju, vēlāk pievienojās šizofrēnija, anoreksija. Sāka dzert ārstu izrakstītās zāles, pēc tam pievienojās epilepsija, bezmiegs, migrēna, trauksme un sāka dzert vēl vairāk zāles. Zāļu kokteilis izraisīja trombocitopēniju. Trombocīti samazinājās zem kritiskā līmeņa. Tad tika noņemtas visas zāles un meitai lika dzert prednizolonu, to viņa bija spiesta dzert 2 gadu garumā. Meita jutās šausmīgi. Vairākas reizes mēģināja darīt pašnāvību. Parastā dzīve meitai bija 1 mēnesi mājās, 2-3 mēneši slimnīcā, tā nepārtraukti. Ātrā palīdzība bija biežs viesis mūsu mājās, gan ar pašnāvības mēģinājumiem, visvairāk ar nepārejošām epilepsijas lēkmēm. 3 reizes meitas dzīvību glāba reanimācijā, viņai nevarēja apturēt epilepsijas lēkmes.

Alternatīvās dziedināšanas paņēmieni

Lai glābtu meitas stāvokli, es sāku meklēt visādus alternatīvos dziedināšanas līdzekļus. Gājām pie dziedniekiem, reiki praktizētājiem, pie priesteriem (arī Lietuvā), uz akupresūru. Stāvoklis neuzlabojās. Nejaušība mūs noveda pie koraļļu produktiem.

Meita veica attīrīšanās programmu, un viņa sāka justies labāk, epilepsijas lēkmes kļuva pavisam retas. Jau iepriekš biju lasījusi, ka šizofrēnijas slimniekiem galvā ir parazīti (tārpi). Tikai nezināju, kā no tiem atbrīvoties. Ārstiem nejautāju, jo zināju, ka par mani pasmiesies. Tāpēc ieteicu meitai veikt pretparazītāro programmu. Veicot šo programmu, meitai pastiprinājās šizofrēnijas simptomi, taču no acīm un deguna nāca ārā kaut kādi neparasti izdalījumi. Tas turpinājās 3 mēnešus līdz izdalījumi beidzās un beidzās šizofrēnijas simptomi.

Pēc pusgada pretparazītārā programma tika atkārtota, norise tāda paša. Meita veica arī limfas attīrīšanas programmu. Tagad var teikt, ka epilepsijas lēkmes ir pazudušas. Meita jūtas kā no jauna piedzimusi, ir laimīga un ar dzīvi apmierināta. Ir vēl daži slimības simptomi, reizēm bezmiegs un citi. Pārrunājot ar meitu, viņa atzina, ka veselība ir uzlabojusies, apmēram, par 90%.

Tagad manas problēmas

Mani mocīja raugu sēnīte, jeb kandida. Bija sarkani plankumi uz sejas, rokām, jēlumi mutē. Bija grūti ēst. Ārstu izrakstītās ziedes palīdzēja īslaicīgi. No raugu sēnītes tiku vaļā, veicot attīrošo programmu, sevišķi labi palīdz Pau D’Arco. Veicu arī limfas attīrīšanas programmu. Vēl viena problēma, man ir sklerotiskie asinsvadi galvā. Bija neskaidra galva kā arī vairākas reizes galvas reiboņi ar nepārtrauktu vemšana un samaņas zudumu. Tagad nepārtraukti lietoju MindSet un Gotu Kolu un jūtos labi. Arī meita nepārtraukti lieto MindSet un Gotu Kolu.

Nobeigums

Tāds ir mans stāsts. Es vēlētos, lai cilvēki ar līdzīgām veselības problēmām uzzina, ka ar dabīgiem Coral Club uztura bagātinātājiem var sakārtot savu veselību, ejot sistemātiski, dabīgu ceļu.

Coral Club reģistrācija

Lūdzu, aizpildiet reģistrācijas veidlapu, un jūs saņemsiet unikālu kluba biedra ID (CCI ID), jūs kļūsiet par kluba biedru un varēsiet iegādāties produktus ar 20% atlaidi, kā arī varēsiet piekļūt citām priekšrocībām.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Līvijas Zeltiņas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top