Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com

MSM ar Mikrohidrīnu

MSM ar Mikrohidrīnu
Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

“MSM ar mikrohidrīnu” – dabīgs produkts uz dabiskās izcelsmes bioloģiski pieejama sēra bāzes, kas lieliski darbojas kombinācijā ar mikrohidrīnu – spēcīgu antioksidantu, kas nomāc brīvo radikāļu iedarbību. Tai nepiemīt citiem sēra savienojumiem raksturīgie blakusefekti, ieskaitot nepatīkamo aromātu un garšu, kura izraisa gāzu veidošanos un nepatīkamu ķermeņa aromātu.

Produkts ir nepieciešams daudz dzīvībai svarīgo funkciju nodrošināšanai, locītavu problēmu profilaksei un ādas stāvokļa uzlabošanai.

Īpašības

  • Nodrošina locītavu kustīgumu un elastību, palielina muskuļu elastību un tonusu, uzlabo ādas, matu un nagu stāvokli.
  • Mazina organisma jūtību pret alergēniem.
  • Sniedz antioksidanta iedarbību, stiprina imunitāti.

Aktīvo komponenšu darbība

Sērs pārsvarā atrodas muskuļu audos, galvas smadzenēs, matos, ādā, kaulos. Neitralizē toksīnus, tos saistot un veidojot netoksiskus savienojumus.

Sērs nepieciešams organisma struktūru izveidei. Tas veicina skrimšļu, kaulu audu augšanu, cīpslām, matiem, nagiem un ādai. Kopā ar citiem savienojumiem rada savienojošo audu elastību un lokanību.

Sērs nepieciešams kologēna – skrimšļa olbaltumvielas, saistaudu biosintēzei.

Sēram svarīga loma ir šūnas membrānas caurlaidības paaugstināšanā. Barības vielas vieglāk iekļūst šūnā, toksiskās vielas izvadās. Sērs piedalās augšanas, atjaunošanās un audu sadzīšanas procesā.

MSM stimulē matu un nagu augšanu, jo iespējams, darbojas kā sēra piegādātājs keratīna – olbaltumvielu, kuru liela daudzumā satur mati un nagi, sintēzē.

Sastāvs

Vienas devas (2 kapsulas) sastāvs: metilsulfacilmetāns (MSM) 1500 mg, vitamīns C 200 mg, mikrohidrīns 40 mg, magnija staerāts un želatīns.

Lietošana

2 kapsulas 1-2 dienā ēdienreizes laikā. Ja zarnu traktā veidojas gāzes, devu samazināt.

Konsultācijai varat sazināties ar mani.

Kā iegādāties produkciju?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (reģistrācija bez maksas šeit).

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.