Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 22.03.2024

Bi-Lurons

B-Luron

Bi-Lurons - hialuronskābe

Produkta iegāde ar 20% atlaidi

Bi-Lurons ir inovatīvs ilggadīgu pētījumu rezultātā Vācijā radīts uztura bagātinātājs, kas satur hialuronskābes un hondroitīna kompleksu. Šis unikālais komplekss pēc jaunākajām tehnoloģijām radīts vācu koncernā Gramme-Revit GmbH. Tas aktivizē locītavu sinoviālo šķidrumu, kurš nodrošina cilvēku skrimšļaudu atjaunošanos un veidošanos. Kompleksa iedarbības efektivitāti ir pielīdzināma hialuronskābes injekcijām locītavās, pie kam tas iedarbojas uz visām locītavām vienlaikus.

Bi-Lurona īpašības

Bi-Lurons:

 • Strādā uz cēloņa novēršanu;
 • Ortomolekulārais komplekss koriģē disbalansu molekulārā līmenī, optimizējot bioķīmiskos procesus organismā;
 • Iedarbojas uz visām locītavām vienlaicīgi;
 • Var lietot kopā ar fizioterapiju un citiem ārstnieciskiem līdzekļiem;
 • Piemīt ilgstoša iedarbība;
 • Nav blakusefektu.

Rekomendē sekojošos gadījumos:

 • Artrīts (var palīdzēt atjaunot locītavu arī pie 4. pakāpes artrīta);
 • Ar vecumu saistīto locītavu nolietošanās;
 • Ilgstoša monotona slodze uz locītavām, kustībām, t.sk. pārlieku liels svars;
 • Liela slodze sportā (pirms un pēc sacensībām);
 • Starpskriemeļu disku pataloģija (disku protrūzija, izvirzījumi, nosēšanās);
 • Locītavu pēcoperāciju rehabilitācija (artroskopiskā sanācija);
 • Iedzimta X un O tipa kāju deformācija;
 • Osteohondropātija pusaudžiem;
 • Podagra (kompleksas terapijas ietvaros).

Aktīvo komponenšu darbība

Hialuronskābe

Mugurkauls Hialuronskābe – vairāk nekā vienkārši “locītavu šķidrums”. Tā ir atrodama daudzos cilvēka organisma audos: skrimšļos, kaulos, stiklķermeņa masās (acīs), sirds vārstuļos, ādā, sinovīlajā šķidrumā. Viņa nospriego ādu un ādas saites, elastīgi atbalsta skrimšļus un ieeļļo mūsu locītavas, tā ir galvenā sinoviālās vai locītavu šķidruma sastāvdaļa. Bez šī šķidruma nestrādātu mūsu locītavas. Vesels un jauns organisms ražo hialuronskābi pats. Bet ar gadiem tās sintēze organismā palēninās, un lūk, kad tas notiek, sākas problēmas ar locītavām, un mēs pamanām tās pašas nevēlamās krunciņas – pirmās priekšlaicīgās novecošanās pazīmes.

Pleca kauls - locītavas 40 gadu vecumā pašas hialuronskābes izstrāde samazinās par 50%. Sākot no 60 gadiem organisms izstrādā tikai 10% no visa nepieciešamā daudzuma.

Hialuronskābe pēc ķīmiskās struktūras attiecas pie glikozaminoģiklāniem vai mukopolisaharīdiem, jo tā var saistīt lielu ūdens daudzumu, kā rezultātā starpšūnu viela iegūst želejveidīgu matriksu, kas spēj “uzturēt” šūnas.

Hialuronskābe spēj saistīt un noturēt līdz sešiem litriem ūdens uz gramu. Ūdeni nevar saspiest. Šo īpašību hialuronskābe nodod locītavām. Tā atbild par šķidruma konsekvenci audos un maina tās viskozitāti atkarībā no mehāniskām spēka darbībām: šķidrums pie lielām slodzēm kļūst vairāk šķidrāks, bet paliek pietiekami viskozs, lai nepazustu no locītavām ūdens veidā.

Hondroitīns

Hondroitīns — svarīga skrimšļa sastāvdaļa. Hondroitīnu mēs daļēji uzņemam ar pārtiku, un daļēji tas tiek sintezēts organismā pats. Viņa bioaktīvā forma ir hondroitīna sulfāts, jo organismā tas tiek izmantots tikai pēc sērskābes sāls savienojuma. Hondroitīns sulfāts — tas ir magnēts priekš šķidruma. Pateicoties elektriskā lādiņa ķīmiskajai saiknei viņš saistaudos notur lielus ūdens daudzumus un rada želejas, kurās atrodas hondrocīti. Tā tiek nodrošināta locītavu skrimšļu elastība un amortizējošas spējas.

Celis Liela skrimšļa reģenerācijas problēma ir nepieciešamo būvmateriālu trūkums, sakarā ar slimību vai citiem faktoriem, par kuriem jau tika minēts iepriekš. Jo, kā mēs jau noskaidrojām, skrimšļveidīgie audi nesaņem barības vielas no asinsrites sistēmas. Viņa saņem locītavu šķidrumu, kura palīdz arī izvadīt toksīnus no skrimšļu šūnām. Ja organismā nav pietiekami daudz barības vielu, skrimšļu šūnas sažūst un pamazām atmirst. Reģenerējošais skrimslis vairs nespēj veikt savu amortizācijas funkciju un nodrošināt locītavu kustīgumu. Sāk progresēt osteoartrīts.

Sastāvs

Hondroitīna sulfāts 300 mg, Hialuronskābe 150 mg, E vitamīns 15 mg, invertēts cukurs, Kālija sorbāts, ūdens.

Lietošana

Viena mērglāzīte (iekļauta komplektā) 30ml dienā pēc ēdienreizes 1 mēnesi. Ieteicams, dzert vienā un tajā pašā laikā. Uzglabāt ledusskapī. Pirms lietošanas sakratīt. Iedzerot B-Luron, viņš jau pēc 15 minūtēm nonāk limfā, pēc 24h locītavās, savukārt 3-5 mēnešu laikā visos audos.

Gūžas kauls Jūtams efekts parādīsies pēc 2-3 nedēļām. Rezultāts atkarīgs no locītavu bojājumu pakāpes, hondroitīna un hialuronskābes deficīta. Īpaši smagos gadījumos, lai sasniegtu uzlabojumu, vēlams kursu atkārtot.

Lai produkts kvalitatīvi tiktu nogādāts līdz visām problemātiskajām vietām ir nepieciešams lai mūsu limfa būtu tīra. Tieši tāpēc pirms B-Luron lietošanas ieteicams attīrīt organismu. Veikt komplekso pretvīrusu / pretbakteriālo / pretparazitāro programmu, attīrīt kuņģa zarnu traktu un viss beidzot arī limfu. Limfa ir mūsu kanalizācijas sistēma, kurā sakrājās visas šlakvielas, kuras mūsu šūnas izdala dzīves, darbības rezultātā.

Bet, ja problēmas ar locītavām ir neciešamas tad var dzert uzreiz un rezultāti neizpaliks. Paralēli B-Luron ļoti ieteicams dzert Koral-Detoks programmu, jo tādā veidā kompleksa iedarbība būs vēl efektīvāka.

Individuālai konsultācijai aicinu sazināties ar mums.

Detalizētāku informāciju par produktu atradīsiet oficiālajā B-LURON mājas lapa (angļu valodā).

Ražotājvalsts

Vācija

Bi-Lurons: locītavu veselība dzīvei un kustībām

Olga un Vladimirs Podhamutņikovi: Bi-Lurons

Vācu ārsts Niels Duseks (Bi-Lurons izstrādātājs)

Rezultāts ar DCP diagnozi

Kā iegādāties Bi-Lurons?

Produkta iegāde ir iespējama ar 20% atlaidi.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti. Evita Tīdmane

 1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Evitas Tīdmanes struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
 2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet klienta numuru, kuru varēsiet izmantot, lai saņemtu 20% atlaidi (uz neierobežotu laiku) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai tiešsaistē.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top