Neatkarīgais izplatītājs

coral-club.com

Bi-Lurons

Bi-Lurons - hialuronskābe

B-Luron (918140)

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Koraļļu kluba oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.

Bi-Lurons ir inovatīvs ilggadīgu pētījumu rezultātā Vācijā radīts uztura bagātinātājs, kas satur hialuronskābes un hondroitīna kompleksu. Šis unikālais komplekss pēc jaunākajām tehnoloģijām radīts vācu koncernā Gramme-Revit GmbH. Tas aktivizē locītavu sinoviālo šķidrumu, kurš nodrošina cilvēku skrimšļaudu atjaunošanos un veidošanos. Kompleksa iedarbības efektivitāti ir pielīdzināma hialuronskābes injekcijām locītavās, pie kam tas iedarbojas uz visām locītavām vienlaikus.

Īpašības

Bi-Lurons:

 • Strādā uz cēloņa novēršanu;
 • Koriģē un darbojas molekulu līmenī;
 • Optimizē organisma bioķīmiskos procesus;
 • Iedarbojas uz visām locītavām vienlaicīgi;
 • Var lietot kopā ar fizioterapiju un citiem ārstnieciskiem līdzekļiem;
 • Piemīt ilgstoša iedarbība;
 • Nav blakusefektu.

Aktīvo komponenšu darbība

Hialuronskābe – ir vairāk nekā vienkārši “locītavu šķidrums”.

Hialuronskābe ir atrodama daudzos cilvēka organisma audos: skrimšļi, kauli, stiklveida ķermenis, sirds vārstuļi, āda, sinovīlais šķidrums. Viņa nospriego ādu un ādas saites, elastīgi atbalsta skrimšļus un ieeļļo mūsu locītavas, tā ir galvenā sinoviālās vai locītavu šķidruma sastāvdaļa. Bez šī šķidruma nestrādātu mūsu locītavas. Vesels un jauns organisms ražo hialuronskābi pats. Bet ar gadiem tās sintēze organismā palēninās, un lūk, kad tas notiek, sākas problēmas ar locītavām, un mēs pamanām tās pašas nevēlamās krunciņas – pirmās priekšlaicīgās novecošanās pazīmes.

40 gadu vecumā pašas hialuronskābes izstrāde samazinās par 50%. Sākot no 60 gadiem organisms izstrādā tikai 10% no visa nepieciešamā daudzuma.

Hialuronskābe pēc ķīmiskās struktūras attiecas pie glikozaminoģiklāniem vai mukopolisaharīdiem, jo tā var saistīt lielu ūdens daudzumu, kā rezultātā starpšūnu viela iegūst želejas veidīgu matriksu, kas spēj “uzturēt” šūnas.

Hialuronskābe spēj saistīt un noturēt līdz sešiem litriem ūdens uz gramu. Ūdeni nevar saspiest. Šo īpašību hialuronskābe nodod locītavām. Tā atbild par šķidruma konsekvenci audos un maina tās viskozitāti atkarībā no mehāniskām spēka darbībām: šķidrums pie lielām slodzēm kļūst vairāk šķidrāks, bet paliek pietiekami viskozs, lai nepazustu no locītavām ūdens veidā.

Hondroitīns — svarīga skrimšļa sastāvdaļa. Hondroitīnu mēs daļēji uzņemam ar pārtiku, un daļēji tas tiek sintezēts organismā pats. Viņa bioaktīvā forma ir hondroitīna sulfāts, jo organismā tas tiek izmantots tikai pēc sērskābes sāls savienojuma. Hondroitīns sulfāts — tas ir magnēts priekš šķidruma. Pateicoties elektriskā lādiņa ķīmiskajai saiknei viņš saistaudos notur lielus ūdens daudzumus un rada želejas, kurās atrodas hondrocīti. Tā tiek nodrošināta locītavu skrimšļu elastība un amortizējošas spējas.

Liela skrimšļa reģenerācijas problēma ir nepieciešamo būvmateriālu trūkums, sakarā ar slimību vai citiem faktoriem, par kuriem jau tika minēts iepriekš. Jo, kā mēs jau noskaidrojām, skrimšļveidīgie audi nesaņem barības vielas no asinsrites sistēmas. Viņa saņem locītavu šķidrumu, kura palīdz arī izvadīt toksīnus no skrimšļu šūnām. Ja organismā nav pietiekami daudz barības vielu, skrimšļu šūnas sažūst un pamazām atmirst. Reģenerējošais skrimslis vairs nespēj veikt savu amortizācijas funkciju un nodrošināt locītavu kustīgumu. Sāk progresēt osteoartrīts.

Sastāvs

Hondroitīna sulfāts 300 mg, Hialuronskābe 150 mg, E vitamīns 15 mg, invertēts cukurs, Kālija sorbāts, ūdens.

Lietošana

Viena mērglāzīte (iekļauta komplektā) 30ml dienā pēc ēdiena 1 mēnesi. Ieteicams, dzert vienā un tajā pašā laikā. Uzglabāt ledusskapī. Pirms lietošanas sakratīt.

Jūtams efekts parādīsies pēc 2-3 nedēļām. Rezultāts atkarīgs no locītavu bojājumu pakāpes, hondroitīna un hialuronskābes deficīta. Īpaši smagos gadījumos, lai sasniegtu uzlabojumu, vēlams kursu atkārtot.

Rekomendē sekojošos gadījumos:

 • Artrīts;
 • Ar vecumu saistīto locītavu nolietošanās;
 • Ilgstoša monotona slodze uz locītavām, kustībām, t.sk. pārlieku liels svars;
 • Liela slodze sportā (pirms un pēc sacensībām);
 • Starpskriemeļu disku pataloģija (disku protrūzija, izvirzījumi, nosēšanās);
 • Locītavu pēcoperāciju rehabilitācija (artroskopiskā sanācija);
 • Iedzimta X un O tipa kāju deformācija;
 • Osteohondropātija pusaudžiem;
 • Podagra (kompleksas terapijas ietvaros).

Individuālai konsultācijai aicinu sazināties ar mums.

Bi-Lurons

Vācu ārsts Niels Duseks (Bi-Lurons izstrādātājs)

Rezultāts ar DCP diagnozi

Detalizētāku informāciju par produktu atradīsiet oficiālajā B-LURON mājas lapa (krievu valodā).

Kā iegādāties Bi-Lurons?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti (reģistrācija bez maksas šeit).

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierebežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.