Pievienojies youtube kanālamPievienojies intagram kanālam

Neatkarīgais izplatītājs
Coral Club

Pēdējo reizi atjaunināts 27.11.2022

Folskābe

Folskābe

Folic Acid

Cena: Pārbaudīt cenu/pieejamību
* Pēc šīs pogas nospiešanas Jūs tiksiet novirzīti uz Coral Club oficiālo interneta veikalu, kur būs norādīta produkta cena Jūsu reģionā, kā arī tā pieejamība. Produkta cena sākotnēji norādīta bez 20% atlaides.Produkcijas iegāde ar 20% atlaidi

Šis produkts ir dabisks folskābes avots. Folskābe ir nepieciešama asins šūnu un neironu sintēzei, DNS un RNS sintēzei. B9 vitamīns ir nepieciešams grūtniecības laikā embrija normālai attīstībai.

1941. gadā folskābe jeb folijskābe (B9 vitamīns) tika izdalīta no spinātu un pētersīļu lapām, tāpēc tā ieguva nosaukumu, kas tika atvasināts no latīņu vārda folium (tulkojumā – lapa). Pēc vitamīnu saturošo pārtikas produktu termiskas apstrādes, 90% no tā sabrūk, tāpēc mūsdienās, katrai otrai sievietei, ir novērojams folskābes deficīts. Izteiktāks folskābes deficīts ir sievietēm, kuras lieto hormonālus medikamentus un alkoholu. Situāciju var uzlabot, likvidējot vitamīna trūkumu ar bioloģiski aktīvas pārtikas piedevas.

Folskābes īpašības

  • Regulē holesterīna līmeni asinīs.
  • Labvēlīgi ietekmē zarnu trakta funkcijas.
  • Nepieciešams organismam jaunu šūnu (ādas, matu, asins u.c.) veidošanai.
  • Stiprina imūnsistēmu un veicina balto asinsķermenīšu veidošanos.
  • Labvēlīgi ietekmē centrālās nervu sistēmas funkcijas: uzlabo garastāvokli, mazina depresijas stāvokli un normalizē miegu.

Aktīvo komponenšu darbība

Folskābes trūkums traucē asins recēšanas sistēmas darbību, kas var novest pie paaugstinātās trombu veidošanās. Folskābe atjauno nervu audu struktūru un ir ļoti nozīmīga adrenalīna veidošanā.

B9 vitamīns novērš embrija intreuterīno anomāliju attīstību. Grūtniecības laikā vitamīns piedalās augļa nervu sistēmas un placentas veidošanā, tas ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam, visu orgānu un audu augšanai un nobriešanai. B9 vitamīns ir svarīgs arī krūts barošanas laikā, kā ari pēcdzemdību depresijas novēršanai.

Kopā ar B12 vitamīnu folijskābe piedalās asinsrades procesu regulācijā un hemoglobīna sintēzē. Tā ir neaizstājamā sarkano asins ķermenīšu – eritrocītu, – kā arī balto asins šūnu – leikocītu – proliferācijā. Tādējādi, folijskābe traucē dažādas etioloģijas anēmiju attīstību.

Turklāt, folijskābe paaugstina prāta un fiziskās spējas, ir nozīmīga aterosklerozes un ar to saistītu sirds-asinsvadu slimību novēršanā. Folskābes ietekmē notiek pozitīvas pārmaiņas asins lipīdu sastāvā, pazeminās holesterīna saturs asins serumā.

B9 vitamīns uzlabo klīnisko efektu pie psoriāzes, ekzēmas un dermatītu atrisināšanas. B9 un B12 vitamīnu kopēja lietošana sekmē ādas pigmentācijas, kuru izraisa vitiligo, izlīdzināšanos, kā arī palīdz pinņu gadījumā.

Sastāvs

Folskābe 400 mkg, papildu komponenti.

Lietošana

Lietot pa 1 tabletei 2 reizes dienā, ēšanas laikā.

Kā iegādāties Folskābi?

Produkcijas iegāde iespējama ar speciālu atlaižu karti.

Atlaižu kartes noformēšana

Lūdzu, uzmanīgi iepazīstieties ar reģistrācijas noteikumiem, ja izmantojat referālo saiti.Vineta Vanaga

  1. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos iestāties Coral Club kompānijā, Vinetas Vanagas struktūrā, kas kļūst par jūsu rekomendētāju / konsultantu;
  2. Pārejot uz doto saiti, Jūs apstiprināt savu vēlēšanos saņemt no rekomendētāja / konsultanta informāciju par kompānijas produkciju, tās piemērošanas koncepciju un kompānijas darbības principiem latviešu valodā.

Es piekrītu Reģistrācijas forma

Pēc reģistrācijas jums tiks piešķirts atlaižu kartes Nr., kuru pielietojot jums tiks piemērota 20% atlaide (neierobežotā laika periodā) visiem produktiem, iepērkoties kādā no Coral Club veikaliem vai internetā.

Ja vēlaties konsultēties par produktu iegādi vai lietošanu, sazinieties ar kādu no veselības konsultantiem.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZVIETO PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU. KĀ ARĪ, UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEĀRSTĒ.
Green decorative leaf
Back to top